Доволни ли сте от храната в частната кухня "Хер Бебе"?

  • 3 218
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Здравейте Мами. Четох разни мнения из форумите относно частната детска кухня Хер Бебе и се чудя дали има недоволни от обслужването и от качеството на храната най-вече. Когато ни дойде времето за детска кухня за мен ще бъде много удобно да ми я носят у дома, а и в тази не се чака както в обикновената месеци наред докато дойде ред на бебето. Затова се чудя да подавам ли изобщо документи за обикновената или ще мога да разчитам на частната. Кажете ми ако ползвате услугите на Хер Бебе дали сте доволни и харесва ли им на бебетата храната от там.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пусни търсачката или погледни последните няколко страници,ще намериш доста отзиви за тъй наречената детска кухня Хер бебе

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Много съм доволна.тъази седмица става месец от както се възползвам от услугите им!
Имай предвид обаче, че храната там се води за деца след годинка и е на по-едри парчета, както и самите манджи де.Трябва да си захранила с почти всичко  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Веднага да се разпиша - ужасно съм недоволна. Единствения плюс на тази кухня е че носят храната вкъщи. Самата храна е отвратителна! На пръв поглед менюто изглежда изключително разнообразно, но всъщност не е така, а пък за съдържанието и вкуса на манджите да не говорим Sick Ще цитирам мъжа ми : Храната от Хер Бебе е малко по-лоша от тази в казармата

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Имама няколко приятелки,които се отказаха от Хер бебе и минаха в държавната именно поради вкуса на храната и даването на кремвирши

# 5
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз съм доволна, Виктор също,което е по-важно  newsm64

Общи условия

Активация на акаунт