Има ли нормално родили при д-р Танев?

  • 747
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Не се заяждам, но имам чувството че прословутия доктор е срязал всичко живо от женски произход, което има финансова възможност.

Прочетох темата на момичето родило при него. Преди няколко дни роди и наша близка. Знам за няколко други случая, от последните седмици...
Да не би да го правят за по високото заплащане на секциото.
Какво мислите?

# 1
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 newsm78  Не познавам въпросния доктор, не съм чела и темата, за която говориш - но не е ли възможно просто жените да са имали показания за секцио или пък да са искали да родят именно по този начин и затова да е така?

# 2
  • Мнения: 182
Има и нормално раждали при доктора,причетох някъда ,но не се сещам.Нека майките които са родили нормално сами се обадят.Аз лично смятам да съм една от тях(след 2 месеца),ако бебето не се обърне по друг начин ,разбира се .

# 3
  • Мнения: 1 277
Има и несрязани Simple Smile.Аз  бях от "срязаните" НО ПО ОБЕКТИВНИ ПРИЧИНИ.  Момичето от съседната стая също беше раждало при д-р Танев- нормално. Две седмици по-късно моя позната роди при него-също нормално. 6 месеца преди мен роди друга моя позната. Както се изрази тя било е "раждане с пълна програма"- нормално и без упойка.

# 4
  • Мнения: 2 655
Има и несрязани Simple Smile.Аз  бях от "срязаните" НО ПО ОБЕКТИВНИ ПРИЧИНИ.  Момичето от съседната стая също беше раждало при д-р Танев- нормално. Две седмици по-късно моя позната роди при него-също нормално. 6 месеца преди мен роди друга моя позната. Както се изрази тя било е "раждане с пълна програма"- нормално и без упойка.

Моята лекарка горещо ми го препоръча.
Вече се чудех какво да правя и това секцио не е ли нагласено за пари.
Не искам да ме режат и толкова.
А тук и във Варна от родили наскоро чувам обратното...

# 5
  • Мнения: 17
 welcomeЗдравей Пела! Изборът на вида раждане при д-р Танев е личен избор на всяка майка. Лично аз отидох при него с намеренията за нормално раждане, но в последствие по обективни причини избрах секцио. До последно д-р Танев не агитира и не изказа лично мнение относно вида на раждането, както и за вида на анестезията. Аз също много се страхувах от операцията, но сега смело бих препоръчала секциото на всички бъдещи майки. На 15-я ден от операцията съм напълно възстановена и работоспособна. Що се отнася до парите, те са дори малко за професионализма и човешкото отношение на д-р Танев и на целия екип!

# 6
  • Мнения: 7 091
Не се заяждам, но имам чувството че прословутия доктор е срязал всичко живо от женски произход, което има финансова възможност.

Прочетох темата на момичето родило при него. Преди няколко дни роди и наша близка. Знам за няколко други случая, от последните седмици...
Да не би да го правят за по високото заплащане на секциото.
Какво мислите?

Аз, както и много други мои приятелки. На сайта на Бг-Мамма може да прочетеш историята ми. Бях и без упойка дори и той до последно ме подкрепя за решението ми дори, когато бях готова да си поискам упойка.
Искрено съжалявам, че сега не мога пак да родя при него, защото не съм в БГ. Препоръчвам го на всеки, който се колебае къде да ражда- професионализъм съчетан с отлично отношение към пациента не винаги се среща.

# 7
  • Мнения: 2 784
Моя съученичка роди преди две седмици при него. Беше си решила, че ще ражда нормално и че ще кърми- докторът я подкрепил изцяло. Много е доволна.

# 8
Цитат
Predi 4 godini i az rodih normalno pri D-r Tanev,pravih si ustata niakolko pati za sekcio ,no toi mi kaza che dargi na normalnoto ragdane osven ,ako niama osnovatelna prichina za tova.Po-vreme na samoto ragdane strashno mnogo mi pomagashe ,mnogo sam dovolna ot otnoshenieto i profesionalizma na D-r Tanev.

Преди 4 години и аз родих нормално при Д-р Танев, правих си устата няколко пъти за секцио , но той ми каза, че държи на нормалното раждане освен , ако няма основателна причина за това. По-време на самото раждане страшно много ми помагаше , много съм доволна от отношението и професионализма на Д-р Танев.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 16:05 от Ellypr

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да има аз родих нормално при д-р Танев.Много съм доволна.Наистина първия път се опита да ме агитира за секцио,но като видя че не искам съгласи се и приключихме с въпроса,въпреки че после съжелявах че не съм се съгласила за секциото.Следващия път пак при него ще отида,вдъхва ми страшно доверие

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 11:15 от vania_na

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Аз родих нормално при него и нито за миг не ми е намекнал за секцио,въпреки че се проточи раждането ми заради стегната шиика.На всяка контракция си вкарваше ръката,за да ми помогне да получа разкритие иначе можеше и цял ден да се мъча.Страхотен е!

Общи условия

Активация на акаунт