Фимоза и още нещо!!!

  • 805
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Споделям специално за мамите на момчета:след 10 месеца опити лекичко да забелваме-абсолютно нищо,а най-лошото е,че започна едно зачервяване на пишлето,което много ме безпокоеше.Педиатъра ни каза-дърпайте смело,мажете с едно лекарство(но го помня) и ще е ок.Да,ама не.Пак го водих-пак така.Ядосах ме се и заведохме детето на хирург-той веднага каза:фимоза,взе една ножица и като започна с нея да човърка под кожичката(само аз си знам какво преживях) докато го отвори.Какво чудо само се показа-нямах и най-малка представа,че от тая малка пишка ще излезе такава голяма главичка.3 дни детето пищеше и се страхуваше да се изпишка,защото явно доста го щипеше.Но другото е,че хирурга каза след месец трябва да го заведем пак,защото му била много къса ципичката,която държи главичката и ще му се изкривява пишлето на долу.Та чак днес имаме уговорен час за тази манипулация-ще бъде с упойка и ужасно се страхувам.Честно да ви кажа не съм чувала за друг подобен случай(да цепят ципата на главичката),което доста ме притеснява.Споделих си болките,сега кажете ми ако знаете нещо повече за това.

# 1
Не се претесняваи сина ми също беше така и чак на 6 год. му оправиха чурката.Също по-този начин с упойка.Манипулацията е кратка и няма да го боли.Само,че питай лекаря дали после да го промиваш с тетра.Ние правихме промивки с тетра и мястото бързо се оправи и не го щипеше при чуркане.Спокойно Peace

Общи условия

Активация на акаунт