въпрос за пектина

  • 1 508
  • 20
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
във един здравословен магазин жената ми каза че като си на диета можеш да го ползваш прочиствало организма newsm78 newsm78някой ползвал ли го е и какъв е ефекта newsm78  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 063
Два пъти купувам, но много трудно го преглъщам макар и с кисело мляко. Затова си ям ябълки, защото в тях има мноооого и най  - вече пектин.

# 2
  • Мнения: 433
аз си го купих веднъж-изхварлих го.....щях да повърна като пих...само веднъж-лепне ужасно много,и е отвратително на вкус.....залепва ти по гърлото-а аз го пих  с мед и вода-мнооого вода..и пак беше същото......знам че е полезен-но просто не мога....

# 3
  • Мнения: 27 524
На прах е гаден и лепкав,но има таблетки,гълташ цивилизовано и е ок.Прочистват да,свалят холестерола,чистят плаки от вените,добре е за сърцето,абе има куп положителни неща.Пий го!Купи си хапчетата!

# 4
  • Мнения: 433
има доста теми за пектина-на прах или хапчета...прочети ги...ще ти помогнат със сигурност:)

# 5
  • Варна
  • Мнения: 870
 Peaceжената във магазина каза че се разтваря във топла вода и ставало като боза Sickгадно на вкус но трябва бързо да го пиеш Sick Sick

# 6
  • Мнения: 433
ами пробваи-нищо не ти пречи....Simple Smile

# 7
  • Мнения: 27 524
Peaceжената във магазина каза че се разтваря във топла вода и ставало като боза Sickгадно на вкус но трябва бързо да го пиеш Sick Sick

Ами гадно е,даже много,затова ти казваме да си купиш на хапчета - ефектът е същия и не е гадно.

# 8
  • Мнения: 18 542
Щом има на хапчета, не виждам защо ще се мъчиш да го пиеш на прах.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А не е ли по-добре да се ядат ябълки?

# 10
  • Мнения: 1 063
На мен и на хапчета не ми понесе. Така си ми стои. Никак не мога да го погълна и после корема ми се поду... Но ти пък може да и да можеш (да го понесеш). Аз вече казах за себе си, че вместо пектин (хапчета, на прах), ям ябълки! Това е моя съвет!

# 11
  • Мнения: 27 524
А не е ли по-добре да се ядат ябълки?

Добре е,разбира се,но трябва да ядеш всеки ден и по много,2 кг например  Shocked

# 12
  • Мнения: 433
аз като ям повече от 2 ябълки на ден и пригладнявам..нз защо.....но от тях огладнявам и ако не хапна нещо ми става лошо от тях

# 13
  • Варна
  • Мнения: 870
нищо не намерих на зад от форума за пектина,имаше само едно момиче което пише как се пие и че е отслабнало  bouquet Praynigпишете ми как действа моля ви Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 1 080
И аз да се включа с един въпрос....къде в София мога да си купя пектин на прах? Искам да изпробвам как ще ми повлияе на скапаните лениви черавца! Grinning
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт