Кога да забременей

  • 1 107
  • 8
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте, Hug
Много искам да имам второ дете,но да е на 100% момиче или близнаци.Някой може ли да ми каже как става това.Нещо изчисления или това е божа работа.
Ще сам много благодарна на всеки който ми каже и поне две думи.Благодаря newsm78

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Това е божа работа и ако питаш мен каквото е писано това ще е. Но ето ти накои теми където сме ги обсъждали тук.
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4

# 2
Здравейте, Hug
Много искам да имам второ дете,но да е на 100% момиче или близнаци.Някой може ли да ми каже как става това.Нещо изчисления или това е божа работа.
Ще сам много благодарна на всеки който ми каже и поне две думи.Благодаря newsm78

Ми ако искаш близнаци, най-добре е планово със стимулация! Зависи как ще отговорят яйчниците все пак, но в повечето случаи се увеличава шанса за двечки по този начин.

# 3
  • Мнения: 2 123
Не мога да повярвам, че не знаеш, че е Божа работа! hahaha

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Ми ако искаш близнаци, най-добре е планово със стимулация! Зависи как ще отговорят яйчниците все пак, но в повечето случаи се увеличава шанса за двечки по този начин.

Аз този постинг не бих взела под внимание. Стимулация...защо...Не дърпайте дявола за опашката ще ви кажа аз.
Момичето вече ми писа, че е намерило решение в една от дадените и теми. Желая и успех.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато опитвах със стимулация не забременях. После- 3 пъти без стимулация.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 361
Когато опитвах със стимулация не забременях. После- 3 пъти без стимулация.

от което си правете извода, момичета, че със стимулация не се забременява!  Laughing

това ли искаше да кажеш, Рени, с изказването си?

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Абсолютно всичко си е божа работа.......... Rolling Eyes
А пък шанса за близнаци, както може би знаеш е малък.
 NaughtyНе се заблуждавай, че ако правиш това или онова ще родиш момиче. Теоретично шансовете са 50:50. А причините детето да е от един или друг пол са комплексни и много от тях неконтролируеми.
Хайде успешно бебеправене и скоро да се похвалиш!!!   bouquet

# 8
  • Мнения: 113
Здравей,
според мен каквото и да изчисляваш си е Божа работа. Никой не може да каже какво ще стане по време на зачеването.
Но... успех може пък силното ти желание да повлияе.  bouquet baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт