Да питам нещичко за протеините ...

  • 684
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 765
Дъщеря ми никога не е била от 'ящните' деца. винаги е била проблемна в това отношение. Сега обаче от известно време - близо месец, отказа да яде месо . Понякога хапва нещо правено с кайма , но до там. А от седмица не иска и яйца.
Интерисува ме мога ли да и давам протеини като добавка ? Какви и по каква схема? В момента тежи 24-25 кг.

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 09:46 от eliss

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
по-добре премести темата в друга- здравна или за майките. там може да получиш повече съвети Peace

# 2
  • Мнения: 599
 Не се тревожи, има толкова деца-вегетарианчета, които растат живи и здрави! Не те съветвам да даваш добавки, може да си набави всичко необходимо от храната, при един правилно балансиран режим. Повече ядки, млечни продукти, пълнозърнести храни, авокадо, цвекло. Много добра комбинация е бобови+зърнени. А ако отказва яйца, предлагай ги сготвени под някаква форма или сандвичи-украсени като личица, гъбки.  Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 765
Не/Да, няма как да не се тревожа, след като виждам как се храни във възраст , когато организна расте толкова бързо и има нужда от толкова много неща. като казвам , че не иска яйца, значи не иска- няма значение как са приготвени. За авокадо или цвекло да не говорим. Не ми е първата тема която пускам за храненето на дъщеря ми....Вярвай ми опитала съм какво ли не преди да реша да давам добавки...

Мариабутти / изчезна ми латиницата/ , послушах те. Дано сега получа повече отговори.

Хайде, никой ли не може да ми каже????

Общи условия

Активация на акаунт