подутина на крачето

  • 957
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
 Преди малко  събличах детето и забелязах че на крачето има подутина .Подутото място е много твърдо , но не е синьо и не я боли . Дале може да е от удар, тя много се катери и пада, или е нещо друго?

# 1
  • Мнения: 1 942
Да не я е ужилило нещо? Ваксина наскоро? Аз така се подувам ако ме ужили някое насекомо - не е червено, но е по-топло мястото. Слагам кърпа с оцет и се оправя. А къде е подуто, колко е голямо подутото?

# 2
  • Мнения: 3 537
Не, подутото е под коляното и е голямо колкото железен лев. Много прилича на подуто от ужилено, но не е, пък и какво ще я ужили, аз я извеждам на вън с ватиран гащеризон.

# 3
  • Мнения: 1 942
Ами не се знае ... newsm78 Сега като се стопли всякакви гадинки литнаха, може да е влязло в крачолчето или да го е натиснала играейки.... Изчакай да видиш далиняма да посинее с времето - да е от ударено.

# 4
  • Мнения: 3 537
А дали може да от преди две седмици, защото тогава като се катереше по секцията, се хвана за телевизора и той падна върху краката и. Тя тогава малко накуцваше , но спря веднага да плаче и аз и огледах крачетата ,но не забелязах уж нищо. Вчера натиснах подутото място и тя изохка, явно я боли. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 427
А дали може да от преди две седмици, защото тогава като се катереше по секцията, се хвана за телевизора и той падна върху краката и. Тя тогава малко накуцваше , но спря веднага да плаче и аз и огледах крачетата ,но не забелязах уж нищо. Вчера натиснах подутото място и тя изохка, явно я боли. newsm78
Да ти кажа, много време са две седмици за да се надуе чак сега newsm78Ако трябва нека да я види педито.

# 6
  • Мнения: 3 537
Може тогава като се удари да не се е надуло веднага и затова да не съм го забелязала.

Общи условия

Активация на акаунт