За кожата на бебето

  • 452
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 949
За някой може да е глупав  за други смешен въпроса ми,но аз наистина незнам и ми интересно да разбера!
Кожата на бебето преди или след раждането се определя каква ще бъде-суха,мазна,смесена или нормална?

# 1
Супер въпрос... А как ще се определи преди раждането? Нещо не мога да си представя. То и после май не е много ясно каква ще е като порасне... Има един такъв период (пубертета), дето много неща се променят, а дотогава (като гледам лентичката) време много:-)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Както съветвам, добре че и аз преброих до 25 преди да ти напиша някой присмиващ се постинг. Според мен имаш предвид дали генетично е предопределено каква ще е кожата и дали можем да й повлияем в ранни месеци.

Ако е така
 Hug ами трябва да е генетично предопределено и да не можем да влияем...

# 3
  • Мнения: 601
  Фенотипа на човек(цвят на очи,цвят на коса,тип кожа(суха ,мазна,нормална),ръст и т.н) са генетично заложени,още преди самото му раждане.
   Разбира се трябва и да се поддържа Peace
   

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
  Фенотипа на човек(цвят на очи,цвят на коса,тип кожа(суха ,мазна,нормална),ръст и т.н) са генетично заложени,още преди самото му раждане.
   Разбира се трябва и да се поддържа Peace
   

  bouquet

Както и клепналите или щръкнали уши...гъстотата на косата и дължината на миглите...окосмяването по лицето и краката....

# 5
  • Мнения: 3 760
Генетично е заложено. В последствие може да се засили или намали напр. омазняването, но само в определени граници.

Общи условия

Активация на акаунт