Триколка до 500 лв

  • 1 326
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Здравейте мами,
Искам да попитам коя е най-добрата триколка на цена до 500 лв,
бебо трябва да се роди в края на март
Ще ми се да е със свалящ се кош или поне дръжката да се обръща.

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хаук имат една по-луксозна колекция Мини стар,триколките им са хубави.Виж на www.hauck-group.de

# 2
blagodarq ti, mam4e, naistina ima edna strahotna
Ada znaesh kyde v Sofia moga da gi otkriq?

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В магазин от А до Я за вашето бебе в Люлин,имат каталог и ако нямат в момента ще ти доставят.Бързи са в доставките.Ако нямаш координати на магазина ще потърся.

# 4
  • Мнения: 416
моят син също се роди през март.взех му триколка на МАГ england от магазин штъркел за 360лв.има два коша и раница.дръжката се обръща.и най-хубавото е че е доста по-лека от другите триколки,които съм разглеждала.

# 5
  • Мнения: 324
Да Бо, обаждах се до магазина ж Люлин и от там ми потвърдиха, че търгуват с HAUK, обаче за техни триколки не са и чували. Казах им, че в сайта им ги гледах, обадиха се до Шумен, където е официалния вносител, обаче и там няма ooooh!

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 newsm78Странно,факт е,яе съм виждала такива по улиците,яе се поинтересувам допълнително.Ако науча нещо ще ти пиша. Hug

# 7
  • Мнения: 2 768
Намерих я в нета. Казва се Ministar Jogger Jupiter 3 и изглежда много добре!

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За такива става въпрос,но от вносителя твърдят,че я няма.Дали и някой дтуг не ги внася неофициално!? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 558
Такава имат ТСМ, но не се върти предното колело. Моделът е копиран много добре, лека е.

# 10
  • Мнения: 346
Такава имат ТСМ, но не се върти предното колело. Моделът е копиран много добре, лека е.

............и цената си струва ....

# 11
  • Мнения: 1 150
Аз съм ги виждала в магазина на колелото Пушкин в Павлово, ама как се казваше магазина не се сещам, но ще го видиш на чгчла на един блок е посока Бояна от дясно

# 12
  • Мнения: 114
Моята триколка е Кенгуро-Круизър .  Много съм доволна- със свалящ кош е,супер маневрена и мн.проходима , единственият и недостатък е , 4е е тежи4ка, а и не е никак скъпа мисля 4е беше 245лв/купихме я през май м.г./

# 13
  • Мнения: 272
Най- важното за триколката е въртящо се предно колело. Нашата е 490 лв ABC Design и засега сме ултра доволни

# 14
  • Мнения: 324
Hilqdi blagodarnosti   bouquet
Margarithen, izprati, pls, snimka na tvoqta, ne sym vijdala na ABC Design. Ili ako si q sreshtala v nqkoi sait
dai adresa

Общи условия

Активация на акаунт