Възстановена е добавката за диетично хранене

  • 697
  • 6
  •   1
Отговори
 Скъпи майчици , възстановена  е добавката за диетично хранене на лица с над 70 процента увреждания, които ще получават по 8 лева на месец, считано от 1 януари. Ще ви ги изплатят със задна дата. Действайте! Laughing
От мен -хубав уикенд.
И до скоро!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодаря много за полезната информация!!!
Ще подам при първа възможност.
Успешен ден и всичко най-добро!

# 2
  • Мнения: 704
Нашата социална работничка ме информира за горното, НО добавката ще я изплащат от месец март - от датата на подаване на новата молба.
Изрично си пише, че промяната на ЗИХУ е от 01.01.2006, нашата молба си стоеше в папката на социланата от януари, НО незаведена с входящ номер, защото не ги приемаха.
Повече нямам какво да добавя Sick.

# 3
  • Мнения: 3 743
...
 НО добавката ще я изплащат от месец март - от датата на подаване на новата молба.
...

Т.е. трябва да подаваме нова молба #Cussing out
 януари съм подала всичките документи вкл. и за диетично хранене...

# 4
  • Мнения: 1 710
Както винаги - прецакани... абе държава и половина сме - брей. От децата си краде тази страна, какво друго да кажа.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 871
 Подавам за първи път.От социалните ми казаха да взема бележка от личния лекар ,че ползваме лекарства с доплащане.Такава ли бележка трябва плюс молбата ми.  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 743
Подавам за първи път.От социалните ми казаха да взема бележка от личния лекар ,че ползваме лекарства с доплащане.Такава ли бележка трябва плюс молбата ми.  newsm78

Мисля, че да. Аз взимам бележка за диетично хранене (за 8лв./месец трябва да е доста диетично Wink) от ендокриноложката и я прилагам към молбата.

Общи условия

Активация на акаунт