Ловеч

  • 4 576
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
Явно или аз 6те съм първата от Лове4 или не ви намирам-хаиде бъдете по-активни Joy

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 00:47 от Tatti

# 1
  • Мнения: 2 567
Ами аз съм  родом от Ловеч, но от години живея в София, а сега от половин в Търново.
Има обаче една майка, която съм зарибила за бг-мамма и живее в Ловеч въпреки, че е търновка  Grinning
И една, която живее в Павликени и пише тука, но и тя е родом от нашето градче.
Ако се засечем с тях ще им кажа да се разпишат.

Иначе може с тебе да сме се засичали из града.....все пак не е толкова голям  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 534
Аз имам две приятелки от Ловеч , едната ми е зълва(живее до автогарата) , Цецка се казва с бебе Александра на 6 месеца , другата е Дидка (живее до Славимес) .
Мъжът ми е родом от Ловеч , предната седмица бяхме там пет дни , следващия път ще ти се обадя

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз да се включа.Наполовина съм от Ловеч.Учила съм в икомомическия техникум.За съжаление си ходим рядко в Ловеч.Живот и здраве обаче за панаира сме там,стараем се да не го пропускаме.Живеех зад киното във високите блокове.Много се радвам че има момичета от Ловече,много си го обичкам.

# 4
Здравейте!Супер много се радвам, че има мами и от Ловеч в този сайт,вече си мислех че съм само аз Laughing
Казвам се Искра и съм на 27 години,чакам първо бебе сега през юли и мноооого ще се радвам ако намеря приятелки тук.Летисия ако добре съм разбрала,ти живееш в момента в любимото ми Търново,там съм живяла 4 години докато бях студентка и много ми липсва.
Хайде пишете Hug

# 5
  • Мнения: 3 457
значи Sparky_7 сме горе долу набори аз съм на 25г. ние маи сме единствените,които постоянно живеят в Ловеч Mr. Green Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 457
ДА ПОБУТНА И АЗ ТЕМИчКАТА Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 534
Скоро ще дойда в Ловеч за няколко дни , ще ви пиша точно кога , да се видим , пък и със зълвичката да ви запозная , и тя е мама на сладурката Алекс .
А моята  шушонка ще я гледа баба й в Ловеч от 15 август до края на същия месец

# 8
  • Мнения: 3 457
ок пиши  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 797
 Здравейте! И аз съм от Ловеч, но от 10 години живея в София. Казвам се Маргарита , на 28 год. съм, имам син Венелин на 2 г. и 5месеца. Ходя си сравнително често.

# 10
  • Мнения: 3 457
ЗДРАВЕИ АМИ ОБАДИ СЕ КАТО СИ ДОИДЕш  bouquet

# 11
  • Мнения: 10 514
И аз съм от Ловеч, но от 10г. съм в София. Направо не мога да повярвам,че само една мама е активна форумка. Браво tsetskabon!!!! Имам молба към теб - братовчедка ми чака бебе в края на септември. Зле са финансово и търси количка втора употреба. Ако имаш някоя приятелка, която продава - пиши.

# 12
  • Мнения: 3 457
здравей,не се сещам,но ще разпитам,аз доколкото знам срещу кафе "Престиж" има тцм и там има някакви колички втора употреба,кажи и да провери  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 000
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Имам един въпрос към мамите от Ловеч(със сигурност не е само една)  Та въпроса ми е работи ли Емос АД - Ловеч- произвеждат мека мебел. Имам един матрак от тях искам да си купя още но не мога да намеря от къде. Намерих едни телефони на които никои не отговаря.. Sad. Ако може да ми кажете дали предприятието съществува все още ще съм много благодарна Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт