ЧАЙ ПРОТИВ КОЛИКИ"МУЛИПА"

  • 5 521
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
нещо да знаете за това явление което е с гръцки произход и било чудо за децата Peace

# 1
  • Мнения: 503
Хм....да не би да грешиш newsm78
Блевит е чай против колики,но не е на ''Милупа''
Освен това милупа не е гръцка фирма....

# 2
  • Мнения: 379
за пъри пат го чувам,но ако наистина действа и някои зное от къде да го вземем моля кажете

# 3
Мнението ми не е точно по темата, но - по съвет на педиатъра аз започнах да пия чай от копър. Правя си една равна чаена лъжичка в 200мл. вода и разреждам с 1л. вода. Вчера изпих три литра и бебчо само мрънкаше около час, а иначе си реве с глас. Когато давах на него чай - нямаше ефект. Надявам се да не е било случайност и днес продължавам. не е гаден на вкус, може и да се подслади.

# 4
  • Мнения: 27 524
Мулипа или Милупа?
Милупа е немска фирма,Мулипа не съм ги чивала.
На Милупа има много чайове,има и такъв против колики,взех го,но както и всичко за коликите - никакъв ефект.Няма смисъл да го купуваш,според мен.Колкото го облекчи с капките,това ще е.

# 5
  • Мнения: 8 505
Да,има чай на Милупа против колики.Не зная дали е гръцки,или просто опаковката е направена за продажба в Гърция,но факт е,че е написана на гръцки език.Моя приятелка ми донесе такъв,в БГ незнайно защо не внасят чайовете на Милупа.Доста по-добър е от чайовете на Хип,а между другото е в същата по големина кутия като тях.

# 6
  • Мнения: 196
аз лично в момента в който го намеря ще си го купя за бебо само това не сме пробвали и докато не видя че не му действа или действа нищо не мога да кажа.просто питам дали някой знае каде да го намеря

# 7
  • Мнения: 8 505
Няма го в БГ,не се внася.Вариантът е някой познат да ти го донесе-а дали гръцкият или друг вариант-няма значение.

# 8
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да,има чай на Милупа против колики.Не зная дали е гръцки,или просто опаковката е направена за продажба в Гърция,но факт е,че е написана на гръцки език.Моя приятелка ми донесе такъв,в БГ незнайно защо не внасят чайовете на Милупа.Доста по-добър е от чайовете на Хип,а между другото е в същата по големина кутия като тях.
newsm10Само, че майката ,която ползваше чая каза, че таткото го е купил от аптека в Петрич(тя е от там) и имал много добър ефект.

# 9
  • Мнения: 7 803
аz съм доволна от милупа чая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт