проблемен стомах, дайте съвет

  • 669
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Здравейте
момченцето ми е на годинка и 4 месеца и е със следният проблем-от 20 дни стомахчето му къркори, предположих че са колики и започнах лечение със "Саб симплекс", но ефект никакъв.
Снощи цяла нощ не спа, ужасен рев ,  стомахът му къркореше, а той се мяташе като риба на сухо.
Днес бях при детски специалист, нищо сериозно, просто проблемен, по - чувствителен стомах и толкова 10лв. продължавайте лечението със капките против колики и повече търпение, редувай разнообразни храни и други такива глупости
Незная мога ли да се доверя на такава диагноза, звучи доста непрофесионално, а аз съм притеснена. Дори незная с какво да го храня, за да му бъде по-леко на стомаха, пием адаптирано млеко, ядем супички и плачем от стомахче. Направи ми впечетление, че цвета на изпражненията е леко зеленикав, а това май не е много хубаво, нали?
Посъветвайте ме как да се справя с този проблем, идва нощ , а аз умирам от страх как ще я прекараме, защото ако е като предишната ще е поредният ужас за мен
Детето иначе е жизнено, играе, но когато го потитам нещо боли ли го то сочи към стомахчето
благодаря ви, момичета

# 1
  • Мнения: 358
Потъси второ мнение! 

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Потъси второ мнение!

И според мен е да чуеш мнението и на друг лекар.За колики Еспумизан L можеш да дадеш на детето.Големият ми син е с чувствителен стомах давам му Еспумизан и го облекчава.

Общи условия

Активация на акаунт