ускорен пулс в 35 г.с.

  • 590
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте настояши и бъдещи мами, искам да ви питам нещо кръвното ми се движи между 123-134/70-80, а пулсът ми през последните няколко дена е 100-107. аз по принцип съм с по ускорен, но ми беше винаги 90,96.сега съм в началото на 35 г.с, правихме запис на тонвете на бебката, да чукна на дърво бяха на ред.чувала съм, че през последните месеци се ускорява пулсът, при вас как е ? иначе аз само 8,5 кг. качих за сега, отоци нямам. но се претеснявам до колко е нормално този пулс? чакам вашите коментари.благодаря много.

# 1
  • Мнения: 666
Пулсът се ускорява при различни ситуации, някой път от притеснение скача страшно , така че щом от консултацията нищо не са ти казали споко

# 2
  • Мнения: 2 309
При мен беше най-ускорен пулса от 5 до 7 месец. После стана нормален, но и досега има моменти на аритмия и то когато се отпусна изведнъж ми прескача сърцето и почва да блъска. Според мен е нормално, все пак изпомпва много повече кръв, но ако те притеснява това питай лекаря си.

# 3
  • Мнения: 1 233
Мисля, че е нормално пулса да леко ускорен. Все пак в организма ти има доста повече кръв, това товари сърцето. Но щом на ЖК не са ти казали нищо няма защо да се притесняваш.

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
ne se pritesniavai,pulsa se uskoriava po vreme na bremennost!tova e zaradi po-goliamoto koli4estvo krav,koeto cirkulira!kam kraia na bremennostta dori pulsa se uskoriava s 10-12 udara v min.!!!na men sa6to mi e uskoren,dosta e nepriatno kato use6tane,no niama kak...

Общи условия

Активация на акаунт