имам въпросче

  • 763
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
здравейте на всички!и аз като вас искам бебе и се опитваме от 4 месеца,но не става!сега имам някаква надежда,но...само бог знае!5 дни прди датата,в която ми идва получих прокървяване(помислих че ми идва),но по-скоро кафеникаво,което траеше няколко часа!реших,че може би е имплантация и направих тест,но... излезе отрицателен!Възможно ли е според вас,все пак да съм бременна!трябва да ми дойде М след 3 дни,но нямам никакви признаци!Според вас какво друго може да е?благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 298
Николета, няма как да ти покаже теста толкова рано. Успокой се колкото и да е трудно и изчакай датата на М или ден, два след нея. Разбирам нетърпението ти. Стискам ти палци за добра новина!

# 2
  • Мнения: 7 718
Изчакай да ти закъснее 3-4 дни и тогава направи тест.

# 3
  • Мнения: 307
И аз мисля, че трябва да изчакаш поне два три дни закъснение, за да ти отчете теста. Преди закъснение е малко трудно да улови какво се случва в тялото ти. Имай търпение! Знам, че е трудно, но това  е единствения начин!
Желая ти успех и стискам палци да си бременна!

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
И аз имах такова прокървяване няколко дни преди датата на М. Също помислих, че ми идва, но не би - резултатът е в подписа ми  Laughing. Сега обаче е рано да разбереш бременна ли си или не. Изчакай поне ден-два да ти закъснее.

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
наистина из4акай докато ти закъснее и тогава направи теста.дано да е  EFP newsm17

# 6
  • Мнения: 178
Много правилно са те посъветвали момичетата . Изчакай датата на М. и направи тест.Ще чакаме другата седмица да се похвалиш с EFPСтискам палци!!!

# 7
  • Мнения: 2 120
Може да е имплантация. На датата за М. направи тест и пиши какво става. Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт