как приспивате?

  • 821
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 748
Мисля вече да отбивам, но съм много затруднена с приспиването. Проблема е, че вечер, преди да го кърмя е много бодър, започне ли да суче за минути  притваря очи и след кърмене е вече полузаспал, сложа ли го след това в леглото е готов за 10-тина минути. Въпросът ми е как да го приспивам след като прекратим кърменето? Не ми се иска да се налага да го люлея до полуда, дайте някой предложения! Ще съм благодарна и на линкове към подобни теми!

# 1
  • Мнения: 529
Аз вечер давам кърмата от шише, но понеже много бързо излапва всичко, веднага щом приключи с "яденето", слагам бибата и го разнасям за 10-тина минути. Успех  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Аз му давам млякото в леглото и после веднага биберона.

# 3
  • Мнения: 1 393
Пробвай да го гушнеш,докато му даваш шишето с мляко и моя заспива хранейки се.После давам малко водичка и той си пийва спящ и в леглото.Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 27 524
Научила съм го да си заспива сам в леглото - той спи по 3 пъти през деня и вечер,винаги сам в леглото с една носна кърпичка през лицето.И двамата сме щастливи от това,особено аз  Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Мнения: 54
"Научила съм го да си заспива сам в леглото - той спи по 3 пъти през деня и вечер,винаги сам в леглото с една носна кърпичка през лицето.И двамата сме щастливи от това,особено аз"
Ние също заспиваме сами. Не се тревожи дори и когато спре да суче пак ще заспива сам щом от сега си му създала този навик, поне при нас беше така.     
 
 
 

# 6
  • Мнения: 1 031
Научила съм го да си заспива сам в леглото

И ние така Simple Smile

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Просто го остави в леглото, помилвай го, пожелай му лека нощ и излез. Не започвай ти първа да го люлееш.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ох, това ми е проблем на мен. Confused
Като малко бебе си заспиваше самичка в леглото. После обаче започнах да я кърмя легнала и... ЧЕСТИТО  Crazy Вече близо 3 месеца не кърмя, но продължаваме да заспиваме гушнати, след двукратно повторение на " Зайченцето бяло" Grinning После я местя в нейното легло.
Опитай да даваш млякото в леглото!

# 9
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря ви, момичета, но аз никога не съм давала бутилка с биберон, не мисля и да давам тепърва, бебо ми се вижда вече голям. Смятам да вечеря на масата с нас,а иначе ми е ясно,че с шишето ще се приспи много по-лесно. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Калоян никога не е заспивал сучейки.Наяжда се ,слагам му бибата,обръща се на другата страна и заспива.Понякога не заспива веднага,върти се 5-10 мин.,но никога не го вземам на ръце.Така се приспиваме и през деня и засега нямам проблеми

# 11
  • Мнения: 5 299
Аз му давам млякото в леглото и после веднага биберона.
И аз така. Почти винаги заспива непосредствено след млякото.

# 12
След като се нахрани му давам биберона, оставям го и той заспива самичък. През нощта даже няма нужда от биберон - на тъмно заспива за 5-10 минутки Mr. Green Е, през деня понякога се налага да го залюлея, но това се случва рядко Wink

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син се изморява яко през деня, затова не ми се налага да го разнасям; давам шишето след баня, той го изпива на един дъх и заспива още в ръцете ми;
ако случайн отова не проработи (има и такива ситуации Wink), лягам до него, пея му песнички и така го приспивам, а след това го слагам в неговото креватче Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 392
Ох, това ми е проблем на мен. Confused
Като малко бебе си заспиваше самичка в леглото. После обаче започнах да я кърмя легнала и... ЧЕСТИТО  Crazy Вече близо 3 месеца не кърмя, но продължаваме да заспиваме гушнати, след двукратно повторение на " Зайченцето бяло" Grinning После я местя в нейното легло.
Опитай да даваш млякото в леглото!

И ние заспиваме на * Заиченцето бяло * Laughing

macro ,мисля ,че няма да имаш проблеми.Аз като спрях да кьрмя сьщо се притеснявах,но като налапаше биберона и премрежваше очи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт