Моля за мнения за д-р Мазнейкова

  • 4 884
  • 23
  •   1
Отговори
Първо Честит 8ми март smile3525
Моля ви да споделите мнения за д-р Мазнейкова защото прочетох нещо много странно,че неиният 3Д ехограф всъщност не бил 3Д newsm78 доста странно нали,утре имам час при нея и ми е много важно да разбера за какво става въпрос
БЛАГОДАРЯ Wink

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 5 675
Преди година и половина не беше 3Д, а тя твърдеше, че е. Аз заведох мъжа ми, той и заяви категорично, че няма съмнение - апаратът и е 2д и не може да ни заблуди, тя се скумроса и взе да разправя, че 3д-то било на поправка. Но аз така и не го видях този прословут апарат. За мен тая е кожудерка, супер комерсиална мадама, претупва прегледите и заблуждава пациентите. Това е мое лично мнение. Ще има и такива, които ще ръсят суперлативи по неин адрес.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
В тази тема обсъждат д-р Мазнейкова. А ако пуснеш търсачката, ще излязат още теми, в които се споменава за нея.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Естествено, че ще има и суперлативи! Не съм видяла лошо отношение и претупване, а точно обратното. Винаги ми е обяснявала подробно абсолютно всичко, което ме е интересувало. За комерсиална също не съм съгласна - сиренето е с пари, на когото не му се дават не ходи. Видеозона дори стария е доста по- добър от тези в Шейново например и освен това знае кое точно да гледа.
Не искам да звучи като заяждане и моля да не го приемате така Peace Просто това е лично мнение и съм много доволна от лекарските и умения. В момента съм бременна и смятам поне 4-5 пъти да отида при нея за да съм спокойна за бебето.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
абе на приятелката ми от америка й вземаше по 90 лв за преглед вс път, само щото е чужденка, а на българките по 30-35.....как може, само щото й говоро на английски...ужас.......

# 5
  • Мнения: 77
Ехографа в МЦ Фемина,където гледа д-рВиолета Димитрова със сигурност е 3Д,освен това е страхотен специалист.На нея й се доверих и за амниоцентезата и за феталната морфология.Прегледа е 40 лв.Лично аз не бих се доверила на Мазнейкова.Имам наблюдения от мои близки нееднократно.

# 6
  • Мнения: 1 393
При Мазнейкова знам,че ехографа е 2Д,а във Фемина е 3Д и 4Д-което значи,че показва движенията на бебето в реално време в триизмерно изображение.Доволна съм от обслужването на д-р Димитров-работи и в Майчин дом и прегледа е 30-40лв.Понеже ходих 2 пъти и плащах различно,но цената си заслужава.

# 7
  • Мнения: 1 555
Аз ходих при нея миналата година, когато бях в 7 месец, ей така да си видя бебчо, и нестига че прегледа беше неповече от 10 мин а и ми взе 70 лв  Shocked Shocked Shocked, видеозона и е 3Д !
Но когато отидох в нейния кабинет съвсем случайно без час беше друга лекарка, която ми взе 35 лв и ме преглежда и обяснява всичко повече от 30 мин и бях страшно доволна от тази лекарка, а не от Мазнейкова !!!
Но логично да има и доволни, дано ти да си от тях !!!   bouquet

# 8
Здравеи,аз ходих миналият месец при нея и останах с убеждение че става дума за 3д.Това за което сега се замислям сега, е че снимката която ми направи на бебо е черно-бяла,а маи трябва да е цветна?Прегледа наистина е не повече от 10минути и е доста скапо-70лева.Бях чувала,че е добра лекарка,но мненията тук са противоречиви.Мислех пак да ходя,и ще ми е полезно преди това да прочета и други мне

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пред 2 години ходих при нея и въпреки, че по телефона попитах за 3D, апаратът й не беше такъв. Аз очаквах картина като тази:

Освен в Свети Лазар, сигурно и другата има 3D live.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 109
Първо Честит 8ми март smile3525
Моля ви да споделите мнения за д-р Мазнейкова защото прочетох нещо много странно,че неиният 3Д ехограф всъщност не бил 3Д newsm78 доста странно нали,утре имам час при нея и ми е много важно да разбера за какво става въпрос
БЛАГОДАРЯ Wink

Първо:
Честит 8-ми март и на теб Милена!  bouquet
Второ:
Моето мнение за Мазнейкова.
Горещо те съветвам да си потърсиш друг спесиалист с 3Д апарат!
Преди малко повече от година /през януари 2005/ по настояване на Мазнейкова,на моята приятелка Люба и бе направено секцио в 7-я месец в Александровска болница ! За "услугата" и беше заплатено подобаващо! След няколко поредни прегледа с нейния "прословут апарат" тя беше категорична че бебето не се развива добре,има много голям череп,сближени очни орбити и т.н. /за диагнозата която му постави нямя да се сетя / но тя успя да убеди Люба да и направи секциото в 7-я месец.
След нейното некъдърно направено секцио/със забравена част от плацента/ Милата Люба живя още 2 месеца през който претърпя общо 5 животоспасяващи операции и почина.Тази жена почерни живота на нейните близки и остави едно малко момиченце да ръсте без майка.Пак заради нея Люба така и не навърши 30 г./почина 40 дни преди рождения си ден/ и видя само веднъж своята малка дъщеричка.
Другото по важно нещо !
Малката Маргарита е едно здраво и жизнено дете-принудително родено в 7-я месец.С красиви големи маслинени очички.Няма никакви вродени аномалии !!!
За жалост Люба се оказа поредната лекарска грешка на "специалиста" Мазнейкова.
Някой по горе беше казал че лекарите не са безгрешни и че стават грешки-ТАКА Е-но това не ги освобождава от отговорност и не ги онивинява!
За подобен казус в други страни от лекаря се търси наказателна отговорност,налага му се възбрана да практикува професията си и т.н.
..... А тук в България му се казва лекарска грешка!

Е, докато е така,човек трябва да е ИЗКЮЧИТЕЛНО внимателен с лекарите на които поверява живота си и този на своите близки-защото те НЕ носят наказателна отговорност! Те даже строят клиники,забравили отдавна свойте "малки лекарски грешки"!




                                                                                                           В памет на ЛЮБА Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 108
Определено отзивите са много лоши, още повече че и собствените й колеги говорят същото за нея ( и не от злоба, а съвсем аргументирано). А иначе много лекари успяват да омотаят пациентите с "професионализъм", защото обясняват много или просто бърборят и се правят на загрижените. Добрият лекат е този, който и с малко приказки прави това, което е необходимо. И това да вземаш 70 лв. е просто безочие...Мазнейкова е връзкарка от млада лекарка и кариерата й е просто плод на контакти и бутане, а не на талант. Това е моето мнение и съм напълно убедена в него, въз основа на нещата,които знам.

# 12
  • Мнения: 163
Точно за 3 минути ме прегледа каза какво ще е бебето позна и за това ми взе 70лв Shocked Shocked Shocked

# 13
  • Мнения: 474
Аз_бях_преди_2_дена_при_Мазнейкова_на_фетал.морф._в_17/18
г.с.
Прегледът_беше_поне_30_мин.,таткото_беше_с_мен_и_тя
му_изнесе_почти_лекция_кое_как_се_развива_на_бебето_
и_по_какво_се_съди_за_деформации_на_плода.За_всеки_орган_
на_бебето.
Накрая_ми_направи_някакви_измервания_с_ехографа_за_
евент.бъдеща_прееклампсия...Такова_нещо_до_момента_никой_
не_ми_беше_мерил.
Ехографа_е_4Д.Имам_диск_със_запис_на_движенията_на_бебо.
Не_защитавам_никой_лекар,но_аз_съм_доволна_от_Мазнейкова_на
фона_на_останалите_безхаберни_лекари.

Любов29,не_мога_да_разбера_твоята_приятелка_не_е_ли_провела
консулт_с_други_лекари_преди_да_се_подложи_на_секциото?
Не_ми_се_вижда_логично_да_си_в_София,да_има_хиляда_клиники,
лекари_и_т.н._и_да_не_провериш_мнението_и_на_други_доктори
за_толкова_сериозно_нещо_като_преждевременно_раждане...
И_къде_е_направено_това_секцио?Нали_има_цели_екипи_за_това?
Наистина_жалко_за_майката,но...нещо_в_тази_история_ми_звучи_
не_съвсем_намясто...

Лек_ден_на_всички_и_само_положителни_мисли!

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
когто ходих на преглед миналата година,бях два пъти при Мазнейкова и един път при Димитрова и при дветеапарата им е 3Д и от двете останах доволна от отношението и прегледите...при Мазнейкова бях в 17 г.с./не помня точно датата/ и в 28г.с. - 31.08.2005 /по снимките/ и имам запис на CD на снимките от 3Д-то и също така 4Д-то  където се вижда бебчо как се движи
прегледа- поне миналата година беше 15 лева или 20 лева за 2Д,30 лева за 3Д и 50 лева за 4Д

Общи условия

Активация на акаунт