3-те най-тъпи реклами и 3-те НАЙ..

  • 11 380
  • 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
Аз лично ги гласирам така:

трите на тъпи:

1. Добро утро на Глобъл
2. Данчо да се жени , смешна ми е , но и тъпа - не се сещам на коя
     банка беше 
3.СуперЛюбо - БТК

3-те най

1. тестовете шуър чек и маршируващите щъркели
2.  танцуващите кремвирши на Браво
3. всичките на чипсовете Лейс


Вашите кои са

# 1
  • Мнения: 5 577
Оле не се вглъбявам толкова и не ги помня.  Tired

# 2
  • Мнения: 1 533
И аз изобщо не се вглъбявам, даже убий ме, някои много известни уж реклами, дето ти се забиват в мозъка, като се замисля хабер нямам какво точно рекламират.

Яна много ги обича, като всички дребни дечица и прави разни компилации от различни реклами...например "Продължавай напрееед...земи ФаФлааааааа"... Thinking коя е тая реклама, представа нямам!

# 3
  • Мнения: 5 577
Калина, ти от къде изгърмя толкова късно и внезапно?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 150
На мен пък ми се забиват в мозъка  ooooh!
ако ми хареса не я забравям, а и като пуснат рекламите малкия каквото и да прави замръзва и гледа,на мен ми е мила картинката и аз гледам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 442
първо, второ и трето място за най-тъпа при мен печели `коотеее! ......... парфюююм! ..... как е, ъ?`  Sick

Калина, ти от къде изгърмя толкова късно и внезапно? Mr. Green

 smile3508 newsm43

# 6
  • Мнения: 5 299
Оууу за най-тъпите не мога да се огранича аз до 3, ще ми трябват 3 стр, 4е и малко ще са. Да не казвам, че 90 % от рекламите са ми доста тъпи. За най-Убавите newsm78 - вмомента не се сещам Blush утре може да ми дойде на акъла  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 950
Най-тъпата реклама за мен е на един вероятно изключително отвратителен парфюм, поне що се съди по опаковката, в която реклама мацето излиза по бельо. Направо ми иде да се издрайфам като я чуя или я засека по някоя телевизия Sick

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да, и на мен ми е много неприятна тази за парфюма....даже не му знам името.
има и една с едни бебета, по-скоро бебешки глави и тя ми е гадна.
оне дето мълчи на мобилтел със секундите.
има една с маргарин, не му помня заглавието newsm78 дето филийките са с човешки образи Laughing

малката много харесва всички реклами с "любо!" Grinning

# 9
  • Мнения: 19
Аз ги класирам така;
гадния парфюм
пелените молфикс
бтк
3те най; шоколадите милка,всичките на кока кола,чипсовете Лейс
 

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Малееее, тая реклама на парфюм Ефтерпа (даже му запомних името smile3532) направо ме кара да се скрия в най-далечната стая и да си блъскам главата в стенета smile3514

Тези дето са я правили трябва да ги питат, за коя точно парфюмерийна фирма работят hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 442
Малееее, тая реклама на парфюм Ефтерпа (даже му запомних името smile3532) направо ме кара да се скрия в най-далечната стая и да си блъскам главата в стенета smile3514

Тези дето са я правили трябва да ги питат, за коя точно парфюмерийна фирма работят hahaha hahaha


 Party нали!? и аз така! парфюмът може и да е хубав (макар че, едва ли Confused), но заради тази реклама никога нямая да си го купя.

# 12
  • Мнения: 1 150
Ейййййййй, за тая с котето хич не се бях сетила doh
тя пък верно е много зле, а молфикс е ужас,  отврат е

# 13
  • Мнения: 3 405
Най-тъпа е на парфюм "Евтерпа" - оооооо, парфююююм, мрън-мрън  Twisted Evil
след нея е на "Нестле"- шок.бонбони с Мартин го направи Mr. Green
и на трето място - "Бонукс" с леля ти Мария и бай Петко Naughty

Кефят ме на кафе Якобс Grinning
На Кока-Кола - в замръзналата кола Grinning

и трети фаворит нямам Grinning

# 14
  • Мнения: 3 447
1. Парфюм Евтерпа е безспорен фаворит  bouquet Не мога да си представя каква тъпотия трябва да се измисли, за да го катурне от първото място Mr. Green
2. Във врата му диша Лептен с онези кръшни, обезпъпчени "студентки". Почти толкова гадна, колкото и самото акне Sick
3. Всичките Бонукси - ех, млади хора и т.н. Не знам кой колега ги е адаптирал за българския пазар и що е решил, че мъжа трябва да се казва Петко newsm78
4. Молфикс
5. Не знам защо, ама и Бамбучите ме дразнят.

Любими:
1. На Нескафе с котката, както и старите на Нескафе - с баща и син на риба и с гаджета в една кола. Моментално ми създават настроение и усещане за чаша топло, ароматно кафе в студена сутрин. Това са единствените реклами за кафе, които моментално и директно ми предизвикват желание за покупка.
2. Почти всички на Мтел и в частност тази с мълчащия мъж. Оригинална и нестандартна, привличаща вниманието. Тази с горкия Борисчо, дето го мачкат бабите, също ме кефи Laughing
3. Страшно ми харесва като визия една реклама, но изобщо не мога да се сетя за какво беше (което означава, че рекламата не си е свършила работата) - с едни цветни балончета, които подскачат по улицата. За някакви телевизори май беше newsm78
Иначе на Кока Кола са традиционно добри нещата, на Спрайт също ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт