Какво ще сготвите за 8-ми март?

  • 1 217
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 952
Утре нали е празник и ако няма да празнувате навън се предполага, че ще трябва да приготвим нещо. Аз мисля да направя 2..3 салати ще се спра на зелена салата,картофена и може и едно зеленце да нарежа. После ще опека пържолки с гъбен сос, малко се колебая между пържолките, дали да не са пилешки със сос от топено сирене и естрагон или свинските с гъбения ама ще видя какво ще измисля newsm78 newsm78.а за десерт ще доядем тортата от рожд.ден на малкия Mr. Green...хайде вие сте кажете какви ще ги сътворите в кухнята за празника? Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсурд да седна да готвя за 8-ми март NaughtyИ да не излизаме, бих заложила на готова храна от някой ресторант/пицария.Осми е ден за МЕН!!!

# 2
# 3
  • Мнения: 952
Ами то и аз ако бяхме навън едвали щях да седна пред печката да готвя ама тази година не ми се празнува а и ми се ще да направя нещо по различно, ама айде сега и пържолките са вариант. Laughing
Боб! хмм виж пък за туй не се бях сетила  Mr. Green newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
 StopМожеш да пробваш и леща, пости са все пак. Mr. Green

Но сериозно защо не оставиш мъжа ти да сготви в някой китайски ресторант например.

# 5
  • Мнения: 1 382
Мисля едно пиленце с картофки,салатка,зеле с риба тон,винце и току що направих тортата с ябълките и карамела  PeaceИ на мен ми се ще навън,но нямам бавачи,а и още сме на поискване  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 93
И аз мисля едно пиленце да опека,зелена салатка,пържени картофки,може и гъбено сосче,за десерт тортичка.

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz сигурно ще скитосвам с дружките и дребното, но ще спретна едно тирамису, пък другото още не съм го иzмислила....пък и тука не е праzник... Sad, но ние ще си го отпраzнуваме  Laughing Laughing Laughing а после пак, някъде преz май....

# 8
  • Мнения: 139
От сутринта ми заръчаха нищичко да не пипам.
Ще има изненада-а-а-а. Hug

# 9
  • Мнения: 678
Ами мъж ми откога ми мрънка за мусака от патладжани,май й дойде времето и на нея.Зелена салатка.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Снощи направих едно сметаново руло, а тази сутрин метнах една кавърма в гърнето да си се готви. След обяда с кака сме по магазините и на кафенце Grinning

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 716
аz сигурно ще скитосвам с дружките и дребното, но ще спретна едно тирамису, пък другото още не съм го иzмислила....пък и тука не е праzник... Sad, но ние ще си го отпраzнуваме  Laughing Laughing Laughing а после пак, някъде преz май....
Пусни рецептата си за Тирамису, ако не те затруднява.

# 12
  • Мнения: 972
И аз ще чакам мъжа да сготви  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 537
Еми нищо специално няма да правя
Ще направя пържени кюфтета със сос Wink

# 14
  • Мнения: 2 609
Пиле с гъбки и топено сирене Party, салатката още я мисля newsm78, за десерт вчера спретнах една тортичка  chef, надявам се да остане до довечера Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт