количка HAUCK от ТСМ

  • 1 444
  • 5
  •   1
Отговори
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
моля кажете си впечатленията ако сте плзвали количка HAUCK закупена от ТСМ. доволни ли сте

# 1
  • София
  • Мнения: 438
Една моя съседка си купи триколка и бебо вече няколко пъти пада от количката Cry Иначе доколкото знам не са скъпи

# 2
# 3
  • Мнения: 217
Аз имам тъкава триколка и трябва да те предупредя , че когато бебо е още мъничък и количката е в легнало положение трябва да е облегната на дръжката или постоянно да я държеш защото има голяма вероятност да се обърне тъй като тежеста но бебо е изместена назад,дръжката не се върти.Иначе когато бебо започне да сяда няма никакви проблеми ,тежеста се измества напред и няма опасност от падане и вървят толкова леко ,че не усещаш ,че буташ количка има и голям кош отдоло който може да събере доста от принадлежностите на бебето.Избора е твой! bye

# 4
  • Мнения: 3 153
Ние имаме такава триколка, която има портбебе за легналото положение на бебо. Просто не виждам как би могло бебето да падне, ако лежи по този начин Shocked Явно ако лежи без порт-а има няква опасност и пак не ми се вярва, като имам предвид колко е стабилна и обезопасена количката. Аз съм адски доволна, а и на бебо му е добре, защото освен че навън обича да се разхожда, понякога предпочита да си заспива в количката вместо в леглото:)
С 2 ръце съм "за" тази покупка!

# 5
  • Мнения: 217
Не е уточнено за кои модел колички на ТСМ става въпрос Petinka , не съобразих , че моделите са два , а вашата както виждам на снимката е другия модел ,нашата е лятна триколка . Можеш да я видиш на снимките ни .

Общи условия

Активация на акаунт