Кола-проходилка Chipolino

  • 754
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Моля ви за мнение за тази кола (има и други подобни)
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1485.htm?osCsid=fce4e45a416 … 3b13a3a2d65a8cdda
Не е с акумулатор, детето се избутва с крачета. Интересува ме дали е подходяща за дете на 1 година?

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Подходяща е  Grinning, но ако не държиш на марката същия модел можеш да намериш на половин цена от тази в каталога

# 2
  • Мнения: 2 100
у дамя тази кола -същата на картинката е абсолютен хит вече 6-7 месеца.
Ремонтира я, бута я, вози се на нея, дърпам го понякога, като връзвам отпред въженце-абе ще ти я хареса бебока 100% Grinning

# 3
  • Мнения: 3 447
Подходяща е  Grinning, но ако не държиш на марката същия модел можеш да намериш на половин цена от тази в каталога
Не държа на марката хич Simple Smile ама къде мога да намеря по-евтина?

# 4
  • Мнения: 2 100
и тази фирма има подобни модели,но не този за 24-25 лв, аз купих онзи ден за един детски рожден ден, на не живея в София

# 5
  • Мнения: 4 668
А от кога може да се ползва ? Моят син е почти на 10 месеца и е доста стабилен . Мога ли вече да му купя такава ?

# 6
  • Мнения: 1 393
И ние имаме същата,но синя и дъщеря ми постоянно си играе с нея.Много съм доволна и още не е счупена

# 7
  • Мнения: 2 100
А от кога може да се ползва ? Моят син е почти на 10 месеца и е доста стабилен . Мога ли вече да му купя такава ?
ами можеш-въпроса е кога ще му стане интересна-при нас се случи около 12-13 месеца. Проходи на 10, но се научи да се качва на нея и да се бута на 12-13

# 8
  • Мнения: 1 059
и в къщи имаме подобна голяма игра пада

Общи условия

Активация на акаунт