Очакването...

  • 655
  • 4
  •   1
Отговори
Мили момичета на 26.02. ми бе извършен трансфер.Сега се чувствам ужасно зле- много ме боли кръста и стомаха, обливат ме вълни, чувствам се така всякаш ще ми дойде. Това е признак, че няма бременост, Нали! Отчаяна съм!

# 1
  • Мнения: 2 381
Катя, ами минали са само 8 дена. Всички тези признаци ми приличат на прекалено вълнение. Хайде горе главата и си изчакай си датата  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 856
Ей, не се отчайваи !!! Много ти е рано за каквито и да е признаци. Знам, че е трудно, но трябва да се заредиш с търпение и повече оптимистични мисли. Горе главата  Hug

# 3
  • Мнения: 78
Миличка, успокой се. Зная, че е трудно, но си намери занимание и не мисли. Мислите ни са най-големите ни врагове понякога. Убедена съм, че всичко ще е наред. Още е толкова рано да се тормозиш. Стискам палци и се моля за теб.  bouquet И най- важното усмихвай се.     

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Мили момичета на 26.02. ми бе извършен трансфер.Сега се чувствам ужасно зле- много ме боли кръста и стомаха, обливат ме вълни, чувствам се така всякаш ще ми дойде. Това е признак, че няма бременост, Нали! Отчаяна съм!

Катя, успокой се малко и не си търси само признаци дали си бременна или не.Казвам ти го от опит, защото и аз съм в момента като теб-в смисъл че и аз съм след трансфер, само че моят беше на 28.02, но съм се оставила на течението и гледам много, много да не се вглеждам в себе си, да си търся признаци на това, онова.Чети книги, разглеждай форумите, абе въобще гледай да се занимаваш с нещо интересно.Ти къде прави опита?Хайде успех миличка newsm10  love001

Общи условия

Активация на акаунт