Отговори
  • Мнения: X
здравейте, пролетните бебчовци мартенските, априлските, майските кога може да бъдат извеждани на разходка поне за малко при хубаво време? вие какво знаете или как постъпвате?

# 1
  • Мнения: 10 758
Дъщеря ми е родена май месец, а сина ноември.И двамата ги изведох на вън на втората седмица.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Моите и двамата са май месец родени. За големия майка ми се опита да каже нещо, но докторката ни извика на контролно теглене седмица след изписването и повече никой не се обади кога се извежда бебе. Малкия, и той от 10-тия ден е навън Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 645
Моят е роден Април,изведох го на 10 ден,след като се прибрахме от болницата.

# 4
  • Мнения: 5 299
Викториа е априлско бебе - излязохме на първата разходка на 18-я ден, защото нямах количка преди това. Иначе може след 6-я ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Синът ми  е роден в края на март. Изведох го на 20-ия ден, защото беше първия слънчев и тих ден, след раждането му. Но го изведох за половин час и то в двора - живеем в къща. Иначе бих го извела на терасата, въпреки, че има майки, които ги разхождат и по улиците.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Можеш веднага след прибирането от родилния дом да го изведеш стига да има слънце и да няма вятър, като разбира се е добре облечено  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 242
Зори я напече първо пролетно слънце 7 дни след раждането – на балкона за 10 мин. Бяха първите топли априлски дни (май около 13-15 радуса). На другият ден излязохме пак на терасата за около 20мин и на третия вече навън на разходка за 40мин.

# 8
  • Мнения: 5 391
Мисля след 10 ден при хубаво време, живот и здраве, че е подходящо за излизане.

# 9
  • Мнения: 997
Детето на моя приятелка се роди края на март. Беше приятно време. Разбрахме, че е родила когато на четвъртия ден го изведе навън. Това ми се стори малко прекалено, но мисля, че всичко зависи от времето навън, от температурата и вятъра. Но поне да стане на 10-15 дни.

# 10
  • Мнения: 18
moi priateleli zakaraha dushterichkata si na letishte Hitrow oshte na purvata sedmica  newsm78 newsm78

# 11
  • Мнения: 2 631
Синът ми е роден на 12.02. и на 02.03. по съвет на лекаря му беше първото излизане на слънчице, но на терасата и за няколко минутки. От там насетне - постепенно за по-дълго време.

# 12
едното ми дете е на 11.02 , адругото на 04.03-и двете са изведени на разходка на втората седмица. но се пак зависи и от времето. я какава зима се завихри навън

# 13
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Дъщеря ми е родена април и я изведох на 4- ият ден. Можеш да извеждаш бебeто стига да няма силен вятър и мъгла. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 6 250
Синът ми е роден на 17.04., педиатърката ни посъветва на 10-тия му ден да го изведем на терасата, но беше облачно, та на следващия му беше първата "разходка". Така 2-3 пъти и след това започнахме с разходки по час-два и повече. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт