Къде да намеря количка Cangaroo Viktoria?

  • 681
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
  Къде да намеря количка Cangaroo Viktoria?Мерси предверително  bouquet

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 19:16 от paizy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Мисля, че Cangaroo  ги продават на Илиенци.

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 21:26 от Bobka

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пише се  Cangaroo.По принцип на Илиенци,ако има внос на този модел

# 3
  • Мнения: 2 171
Виж в сайта на Мони, те са вносителите на колички Кенгуру, сигурно има адрес на магазина им www.moni.bg
Иначе колички Кенгуру продават и в Пакостник, но не видях този модел. Все пак можеш да им се обадиш и да ги попиташ - www.pakostnik.com

# 4
  • Мнения: 426
  Поправих,правописната грешка,от бързината е!Мерси!Нещо не ги видях в пакостник или по-точно този модел,за това питах?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 175
Направо от страницата на Мони http://www.moni.bg/ се свържи с тях и ги питай. Шефа е доста разбран търговец. И ако имат я купувай от склада на Илиянци, защото разликата иначе е около 30% в цената.

# 6
  • Мнения: 426
  Много ви благодаря за инфото!Мамма миа,за това питах,защото и аз предположих,че ако я купя от място,а не по интернет ще е по евтина!Мерси  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 457
Аз съм от Лове4 -днес ходих по магазините и на две места видях такава коли4ка,цената бе6е 239 .лв.-и на мен ми хареса,но на мъжа ми не6то не му хареса.Има6 ли някакви впе4атления за тази коли4ка?На каква цена я намира6 ж София? Sunglasses

# 8
  • Мнения: 3 457
в4ера бях в склада на фирма  МОНИ коли4ката я има в 4ервено и в синио-219лв. Joy

# 9
  • Мнения: 426
 Благодяря за информацията!Купих си я от Илиенци!Там струва 217,с 6 месеца гарация  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт