Как се използват бибероните със степени.

  • 992
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Купих една биберона за шише на Авент, която е с някакви степени. Пише І, ІІ и ІІІ. Казаха ми че се било въртяло някак си, в зависимост колко искаш да пуска. Аз обаче нещо не мога да го разбера това, как по точно се върти и как се прави примерно на втора степен. Моля, ако някой е наясно да ми помогне.

# 1
  • София
  • Мнения: 596
Биберона, с желания размер /цифра ІІ например/ се подава на бебчо и към нослето му да сочи самата цифра, нищо сложно, ако искаш да е с дупка ІІІ, завърташ биберона и се получава по-голяма дупка!

# 2
  • Мнения: 832
Aaaa, така ли било. Мерси.

# 3
  • София
  • Мнения: 83
misseli ме изпревари, но е точно така. Аз също ползвах такива биберони и съм доволна. Първата степен пуска само една или две капки (т.е. най-слабо), докато при нас постоянно беше ІІІ-та степен към нослето и така  Laughing

# 4
  • Мнения: 462
Много лесно можеш да разбереш как се ползват Simple Smile
Хвани го с пръсти когато е пълен с вода и го притесни така сякаш детето го притиска с устичка и го наблюдавай Simple Smile
При въртенето на биберона се отваря различен отвор и т.е. струйката е различна. Така най.-лесно можеш да разберешщ кога колко пуска и т.е. как трябва да го поставиш в устичката на детенцето за да пуска повече или по-малко. Но моят съвет към теб е преди 6м да не му даваш от него...винаги пуска повече от онези с дупчиците Simple Smile

# 5
  • Мнения: 307
Мамите много точно са ти обяснили за степените. Аз също имам такъв биберон, но нещо не мога да се справя. На І степен бебето ми се улива с мляко, а уж спазвам инструкциите. Може би зависи от силата, с която бебето суче.

# 6
  • Мнения: 2 271
Аз бях купила шишета на Бебе комфорт,които са само с такива биберони.Наистина има разлика,когато се притисне в различните позиции.Но когато детето суче-не виждам разлика.Както и да е завъртян биберона.Някои сокове(прецедени през марля дори) запушват ІІІст дори.
Не ги харесвам!

# 7
  • Мнения: 2 407
Който рзмер искаш го слагаш насочен към нослето! примерно 1 да гледа към нослето!

# 8
  • Мнения: 130
Super i az polzwam Avent, no ne sym sre6tala takiva Peace

# 9
  • Мнения: 88
честно казано и аз ползвам Авент но не съм доволна от тези със степените купих го и така си стои ползвам различните биберони по сигурно е иначе постоянно сме мокри!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
здравейте, искам да попитам в тази връзка, купувайки биберони, има ли значение това ,дали са за вода или за хранене?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 175
Ако бебо се олива и на първа степен, значи му е рано за такава биберона.
Моето бебе беше на Фризовом  от 2-ри до 6-ти месец, а той почти не течеше през други биби. Те просто са за по-гъстичка храна.
По мое наблюдение каучуковите пускат по-малко от силиконовите. Аз си го обяснявам с това, че бебето ги смачква по лесно с език и така сплесква повече прореза. Но може и да не е така. Ние сменяхме ту едни, ту други...накрая взе да играе ножицата Wink

Общи условия

Активация на акаунт