Въпрос за раждането в седми месец!

  • 1 701
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Здравейте мили мами,
искам да ви попитам кога се раждат бебета седмачета, защото аз днес влязох в седия месец! Не че си мисля че може да се роди сега ама все пак ако някоя може да ми каже че съм се запритеснила да не вземе да стане нещо че временно живея на 30 км. от Варна пък и нямам приготвен багаж!
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 581
Наистина не го мисли. Аз родих в 8 месец, но също не бях готова, нито с багаж, нито психически. Дори като отидох в болницата, мислех, че няма да раждам, а ще ми бият нещо, но не би...
Няма да си готова за това. Все пак щом си на 30км от Варна, предполагам имаш готов вариант за придвижване до града за възможно най-бързо, не за раждане, а по принцип какъвто и проблем да се случи. Ако тръгнеш преждевременно към болницата (което надявам се разбира се да не се случи) веднага ще може да се организират близките ти и да донесат каквото ти е нужно - в началото нито на тебе, нито на бебето ще му е нужно нещо. Аз като тръгнах, си взех една нощница, чехли и четка за зъби (без паста обаче). А бебето беше в кувьоз и първите дни нямаше нужда от нищо, освен памперси, но бабите ги донесоха веднага.

Не го мисли и не се притеснявай. Ще родиш, когато трябва   bouquet

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ти си стегни багажа да си намираш на работа и не се занимавай с подобни мисли  Peace
Бебетата тръгват да се раждат по всяко време. 30 км не са така много, ако не отлагате тръгването за последния момент.

# 3
  • Мнения: 3 537
О,я недей да мислиш за такива щуротий,

# 4
  • Мнения: 310
Няма определен момент, в който се раждат седмачетата. Както и осмачетата (аз родих абсолютно неочаквано в началото на 33седмица). Имай някакъв вариант наум за спешно предвиждане и не се оставай на мрачни мисли. Успех

# 5
  • Мнения: 1 489
О,я недей да мислиш за такива щуротий,
Точно така!!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 609
Раждат се когато си поискат;важно е да не мислиш дивотии,че ще го предизвикаш;за да си по-спокойна приготви багажа,намери варианти за придвижване и се наслаждавай докато рече Господ  bouquet

# 7
  • Мнения: 8
Ама наистина недей да мислиш за тези неща!!! Трябва да си мислиш само хубави работи и как всичко ще е наред и колко красиво и здраво бебе ще си имаш! Аз родих в началото на 33 седмица - просто ми изтекоха водите и...В началото не си мислех, че е толкова сериозно, но така се оказа. Слава богу всичко беше наред с бебка и с мен.
Няма нужда да се натоварваш с такива мисли. Всичко ще бъде наред!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 464
Ох и мен ме бяха налегнали едни мисли:ooooh:все нещо лошо си мислех че ще ми се случи,че ще родя по-рано,че няма да стигнем навреме Crazy
Я мисли позитивно и се наслаждавай на последните месеци от бременнотта си!

# 9
  • Мнения: 5 103
О,я недей да мислиш за такива щуротий,
Точно така!!!!
Hug Hug

# 10
  • Мнения: 601
 Ами защо не  пратиш някой да ти направи покупки за твое лично
  успокоение,ако на тебе не ти се мърда Peace де

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
О,я недей да мислиш за такива щуротий,
Точно така!!!!


 Peace

# 12
  • Мнения: 7 640
Ти си стегни багажа да си намираш на работа и не се занимавай с подобни мисли  Peace
Бебетата тръгват да се раждат по всяко време. 30 км не са така много, ако не отлагате тръгването за последния момент.
много точно- аз родих в 34г.с. съвсем неподготвена и съвсем неочаквано.
Не мисли глупости

# 13
  • Мнения: 2 849
Ти си стегни багажа да си намираш на работа и не се занимавай с подобни мисли  Peace
Бебетата тръгват да се раждат по всяко време. 30 км не са така много, ако не отлагате тръгването за последния момент.
Laughing Peace

# 14
  • Мнения: 7 430
Дени, какви мисли те терзаят Wink
Я си гледай спокойствието и почивката сега и не мисли за такива неща  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт