Весела и успешна нова седмица 06.03-12.03

  • 2 404
  • 53
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Мили момичета, дойде и моят ред да пусна темичка.Отдавна не съм го правила.Ами искам да ви пожелая да е много късметлийска за всички вас и изпълнена с положителни емоции и  EFP.Аз си почивам и се надявам чудото да е стнало, но това ще разбера др. седмица.Целувки на всички, обичам ви. newsm51  love001

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Пета, много силно ти стискам палци! Вече си мисля, че чудото е станало. Дано Praynig
Лали, а какво стана с теб? Още ли чакаш? Нали по това време трябваше да се знае резултата от инсето Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 09:55 от lea

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравейте,
Пета пази бебоците добре!
Да питам- много съм зле с отглежданеот на цветя, а ми подариха Циклама, за която само разбрах, че се гледала трудно Sad. Някой има ли си такова цвете  да даде практически съвети, преди да съм го убила?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Ва, виж какво намерих за цикламата ТУК

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте, момичета Grinning. Хубава седмичка и добри новини.
На мен ми дойде - след няколко дни правя хормонални и започвам с клостилбегита. Много се радвам, защото този месец на "бездействие" ме изнерви.
Ва, да ти кажа честно, съм "уморила" съм няколко циклами. Трудничко се гледат, но ще я опазиш Grinning. Аз пък вчера си накупих семенца - петунии, калдаръмчета, магданоз, копър и ягоди. Сега се чудя в какво да ги садя на балкона. Иска ми се да си направя нестандартна градинка там. Винаги съм си мечтала за местенце, където да садя, плевя и ровя..

# 5
  • Мнения: 1 419
Ва, имам книжка за цветя  къщи - ще гледам да не забравя да проверя  Crazy

Аз вече съм на естрофем и нямам повече лелкино течение  Grinning
След 10 дни съм на преглед да видим какво се е получило  Crazy

Пета,  Praynig

Чакаме Лали за отчет  Flutter

# 6
  • Мнения: 4 324
Още стискам палци на Пета и на Лали.
Момичета от сърце Ви пожелавам успех !!!!

А за останалите - гледайте довечера по БТВ от 19:00 часа, ще има репортаж за проблемите около зачеването.
А от 21:00 пак по БТВ ще дават реалити шоу-то за Шейново.

Весела седмица и късмет на всички Simple Smile

# 7
  • Мнения: 471
Леле, колко мързеливо я почнахме тази седмичка - явно доста работа ни се е струпала след почивните дни Sad Починахте ли си хубаво? Аз си изкарах супер при майка ми и баща ми, но вече нямам търпение пак да си отида при тях.
С голямо закъснение искам да честитя рождения ден на Ва! Пожелявам ти много здраве, щастие и един бебче скоро да си ви избере за родители   bouquet
Таня, благодаря за напомнянето за новото шоу - вече бях забравила, а щом казваш и за другото предаване - ще гледам бързо да се прибера вкъщи и засядам пред телевизора  Wink
Оооо, щях да забравя - лека и успешна седмица, скъпи момичета, изпълнена с мнооого радостни новини!

# 8
  • Мнения: 133
Здравейте и от мен момичета.Не пиша редовно в седмичните теми,но чета редовно всичко!
Успех на чакакщите!
Мен пък ме е хванала голяма параноя.Миналия месец си ходих при гинеколожата ми.Всичко е наред(но това ми се говори от 1 год)Имам раничка на шийката,която не е за обгаряне,защото е много малка и не пречи за забременяване.Ще се лекува след 2месеца,ако дотогава не е станало.Назначи ми клостилбегит от 2-ри ден на цилъла,но не ме вика на УЗ този месец.Каза ми след един месец прием.Изписа ми го не защото имам проблем с овуто,а за да се потпомогне забременяването.
И толкова много изчетох за клостилбегит,че ме хвана ГОЛЯМ страх.АЗ започнах приема му и сега се чудя и мая дали не сбърках и да не стане нещо по-лошо Thinking
А лекарката при която ходя е доцентка,при нея съм от декември.Има много добри отзиви за нея
АМИ просто незнам!!
Благодаря на всички които го прочетоха!!!!

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Сабрина, а какво обяснение ти даде лекарката, че тоз месец няма да те гледа на УЗ? А снимка поне направена ли е и спермограма?
Тук ни затрупа поредния сняг. От снощи като започна днес вече има май около 15-20 см сняг и продължава Rolling Eyes

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
И тук тихо се сипе зимния сняг.......Днес сутринта като станах направо не можах да повярвам на очите си, като знам че вчера беше поне 15 С.Баба Марта пак си показа магариите. Mr. Green

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 185
М да сега всички мъже вкупом мърморят, че това можело само в  женския месец и въобще не се учудвали, че е такова времето hahaha амаха

# 12
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Grinning Наистина, тъкмо се стопли и започнах да си мисля за пролетта и...тоя сняг сега.
Аз снощи гледах реалити-шоуто от Шейново и да ви кажа...изпитах смесени чувства. Хем ми беше хубаво да гледам бременни и бебета, хем ми беше тъжно, че това още не се е случило с мен. А и тази, бъдещата майка, която 3 години е чакала да забременее, след всичките изследвания, които е правила, накрая пак е станало случайно...И се замислям колко ли време трябва да мине, за да не мисля за това и при мен да стане случайно newsm78 Направо ми се струва мисията невъзможна...

# 13
  • Мнения: 4 298
Леа, и мен най-много ме разстрои  Пелагия. Миличката толкова беше истинска

# 14
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен
И в Бургас е ужасно с тоя сняг не мириши на море!
Пета  почивай си и пази бебчетата!
Сега научавам, че е имало филмче жалко, че го изтървах!
Хайде успех
С целувки

Общи условия

Активация на акаунт