Пристигнахме в България

  • 856
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 629
Здравейте   bouquet

Аз и Алекс пристигнахме преди няколко дни в България. Пътуването ни мина добре, но беше уморително. Алекс спа общо към 4 часа, но пък през другото време беше в добро настроение. Разплака се на няколко пъти и бързо му минаваше. Още от първия ден се настрои към българското време, а на мен ми отне няколко дни.

София си е същата за мен, каквато беше и преди 1 година. Чувствам се така като, че съм ч напуснала вчера. Ходихме онзи ден да хапнем в един от лИУбимите ми ресторанти - При Яфата и беше страхотно. ПО цял ден съм заета с роднини и приятели  Grinning Алекс бързо свиква с новоте за него лица и се отпуска да си играе с тях.

# 1
  • Мнения: 233
Привет Bambi,

Радвам се, че сте си пристигнали в БГ, и че пътуването е минало леко!
Най-вече поздравления за Алекс, че е слушал мама и е издържал геройски полета.  Simple Smile
Аз също исках да се прибирам лятото  за месец-два в София, но като си помисля, че полета ни е 14 часа и то през Амстердам /иначе около 20часа през Ню Йорк или Синсинати-Париж-София/ и се отказвам.  Cry
За сега само каката ще пътува до БГ.

Най-хубавото нещо заради, което си заслужава такова изморително пътуване е възможността да се видиш с близки и приятели. Е, и да си помитка човек из София също не е за пренебрегване..............
Пожелавам ви да си прекарате много хубаво, да имате повече положителни емоции и по-малко отрицателни такива на родна земя и да се прибирете заредени с енергия!

Поздрави на София  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 837
 Grinning
Много да се забавлявате, ей  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 959
Завиждам ти, но благородно. Възползвай се от всеки миг сред близки и познати и трупай впечатления и се зареждай с много енергия, защото ще ти е необходима след това. Наслаждавай се! Дано и Алекс да хареса БГ.

# 4
  • Мнения: 980
Весело иzкарване в България. Heart EyesДа се zабавлявате zдравата и zа нас  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 464
Весело и безаварийно изкарване. Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 3 932
Приятно прекарване, посетете някоя и друга кръчма и заради нас....

# 7
  • Мнения: 2 257
bambi, това ти ли си? Laughing Как мина на митницата с лаптопите? Разкажи;)
Желая ви весели дни и нощи и много купон!

# 8
  • Мнения: 7 430
Няма го дупето и аз се обърках newsm78

Пожелавам ви лек престой, изпълнен с много положителни, весели и радостни моменти Mr. Green
Браво на Алексче за пътуването Hug

# 9
  • Мнения: 1 393
Няма го дупето и аз се обърках newsm78
Да бе, къде е вярно дупето?  Wink

Приятно изкарване в БГ ти желая!

# 10
  • Мнения: 4 629
Мерси  bouquet

Аз съм Бамби да  Wink. На митницита никакви проблеми не съм имала  Grinning За щастие всичко беше наред.

Днес е много снеговит ден в София и не си показвали носа навън. Но довечера като легне бебо аз ще поизляза.

Алекс още не се е настроил към българската храна. Яде само хумана и хляб. Надявам се, че скоро ще свикне с новите за него вкусове.

Поздрави от нас   bouquet

# 11
  • Мнения: 3 491
Купи му каша "Зрънчо", ако още я има. Аз съм била с дете на 1г.1м. в България, тамошните пюрета и храни нещо не му се понравиха, но към тази каша беше голяма любов Heart Eyes. И в Америка си донесохме.

# 12
  • Мнения: 4 629
Купи му каша "Зрънчо", ако още я има.

Кашата не ни е проблем - сина ми яде хумана  Grinning Даже днес изяде и едно бурканче пИУре. Та мисля, че вече му мина кризата с настройването към българските вкусове Wink

# 13
  • Мнения: 1 370
Приятен престой в родината и после да ни разказваш, само хубави изстории Wink

Общи условия

Активация на акаунт