Препоръчайте ми крем

  • 549
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Нощният ми крем свършва и този път ми се иска да уцеля моя крем. Кожата ми често реагира на кремове, засега Гарниер ми е добре, но само по-леките им кремове. Веднъж ми дадоха тестерче в аптека на Виши - бил точно за чувствителна/алергична кожа. И от него ми щипеше. Нека ако някой има същия проблем да каже какво ползва. На 26 г. съм и ми се ще вече нещо за предотвратяване първите бръчици.

# 1
  • Мнения: 3 248
Нощният ми крем свършва и този път ми се иска да уцеля моя крем. Кожата ми често реагира на кремове, засега Гарниер ми е добре, но само по-леките им кремове. Веднъж ми дадоха тестерче в аптека на Виши - бил точно за чувствителна/алергична кожа. И от него ми щипеше. Нека ако някой има същия проблем да каже какво ползва. На 26 г. съм и ми се ще вече нещо за предотвратяване първите бръчици.

Лятото се обринах от Виши, от Термал Фикс. ooooh!
В момента съм на Гарние.
Фенка съм на кремчетата на Есте Лаудер, но не мога да си ги позволявам непрекъснато! Tired

Май не бях особено полезна! Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 223
И моята кажа е много чувствителна и май вече съм пробвала всичката медицинска козметика. Досега най-добре са ми действали кремчетата на Виши - пробвала съм всички, подходящи за моята кожа. Но пък нали знаеш, че всичко е индивидуално. Мога да похваля и Eucerin.

# 3
  • Мнения: 1 883
Аз ползвам един регенериращ на Цептер - дават го за дневен и нощет - много съм доволна .Кожата ми стана една гладка и мекичка като бебешко дупенце Grinning

# 4
  • Мнения: 1 708
Направи този тест и виж какво ще ти предложат на Орифлейм!
http://bulgaria.oriflame.com/Final/Vhod.htm

Общи условия

Активация на акаунт