лунна диета-06.03....

  • 3 393
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 956
Хайде момичета...който не се справи миналия път сега на поправителен Laughing..такива като мен Embarassed Rolling Eyes....понеделник от 22:16 време за 24-часов глад...и да устискаме този път Praynig
успееех на всички Peace

# 1
  • Мнения: 1 704
Този път ще съм сериозна Naughty Утре ще карам на сок и кафе през деня, вечерта малко месце.. в краен случай филийка черен хляб  Rolling Eyes така ако успея да изкарам утре, във вторник въобще няма да съм гладна  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 789
Хайде, и аз съм с вас! Утре лека хана, а от 22 нищо..да видим какво ще излезе накрая! Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 288
Бройте и мен.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
 EmbarassedИ аз ще пробвам отново,дано този път да не се издъна Embarassed

# 5
  • Мнения: 210
И аз ще пробвам с вас! Майка ми едно време само с тази диета сваляше .

Малко off от днес започва тримиренето Thinking( 3 дни само на вода, а някои дори и вода не пият  newsm78 ). Ако иска някоя мама може да се включи Tired

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И аз ще се опитам да я издържа, макар че отдавна не съм я правила и незнам дали ще успея! Wink

# 7
  • Мнения: 1 237
И тази седмица съм на линия. Grinning

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ааа, къде без мен; и аз пак ще гладувам здравословно Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 807
ми и аз ще се включа отново  Simple Smile
днао устискам, че миналата седмица си хъпнах салатката, но въпреки всичко резултата беше на лице  Simple Smile
но този път  Naughty

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз ще се включа, но не разбрах - чак от 22 вечерта в понеделник ли се почва, та до 22 във вторник newsm78?

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз съм с вас Party

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз съм с вас имам 2-3 кг. за сваляне преди празника няма да мие излишно

# 13
  • Мнения: 1 183
И аз смятам да я правя, като ще я започна от днес сутринта.
Искам да питам дали си върнахте килограма от предния път и ако се прави редовно на всяка дата ще има напредък а няма всеки път да се връщаме на изходна позиция

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
Този път и аз ще се включа - след толкова почивни дни и плюскане....да погладуваме един ден няма да е лошо Wink

Общи условия

Активация на акаунт