нередовен стомах

  • 10 672
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте,имам голям проблем с моя нередовен стомах.Моля ви препоръчайте ми някакви разхлабващи хапчета или нещо със същия ефект.Активията неми помага а от зеления чай ми става лошо.Благодаря предварително. Sad

# 1
  • Мнения: 6 164
Бременна ли си? Това има значение!
Ако си - DARMOL става thumbsup . Дъвчат се като желирани бонбонки са, с тях се оправям в кризисни ситуации... fiuuuuuu

Ама те не стават за редовна консумация Naughty а при единини случаи. Иначе може лъжица мед разтворена в гореща вода на гладно сутрин и вечер. Дуфалак също става...

# 2
аз имам същия  проблем и при мен е много сериозно...... Започнах да пия златно чудо 14 и нестига че за 9 дена видимо отслабнах, но и започнах да ходя всеки ден до тоалетна (сигурно затова съм и отслабнала Laughing)
но в упътването също пише че златно чудо 14 помага точно при този проблем!!! аз съм много доволна, пробвай ако искаш newsm10

в аптеките има едни шоколадчета "комфорт". изяждаш го вечерта и на сутринта направо се прочистваш

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044


И аз съм доволна от него,но аз си го пиех само за отслабване,моя корем си е редовен WinkПробвай повече плодове и зеленчуци по-добре от колкото хапчета.Майка ми отвреме навреме пие майчин лист,билка и и помага и тя има такъв проблем ;

# 4
  • Мнения: 1 771
На мен ми помагат овесените ядки и салати.

# 5
  • Мнения: 5 103
 Senna naturalna това е моето спасение , години наред.

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз съм пък страшно доволна от Гуталакс капките,около 6-7 лв са,но се ползват доста време,имат меко действие.Редовния стомах е много важен за отслабването също.Аз преди време съм пила и Сена/майчин лист/,но имах страшни колики от нея.
А пробвала ли си и със Активиа,нищо не пречи да опиташ
Peace

# 7
  • Мнения: 1 771
Ако си бременна има разхлабващи които се избягват. Така, че внимавай какво ще предприемеш Naughty.

# 8
  • Мнения: 97
Несъм бременна и затова се интересувам и от хапчета.А това златно чудо от каде се копува и колко струва.Благодаря за предложенията ще пробвам някой от тях.

# 9
Несъм бременна и затова се интересувам и от хапчета.А това златно чудо от каде се копува и колко струва.Благодаря за предложенията ще пробвам някой от тях.

купува се от аптеките. има го и в магазините за билки. 13лева е.
има вкус на мед- не е гадно(даже е вкусно). на мен наистина ми подейства.

# 10
  • Мнения: 622
И аз от известно време имам такива затруднения... Пиех някакви хапчета, но нямаше голям ефект. От време на време като ме ударят бесовете пия чай сена. Има ефект.  Peace Обаче се чудя, организмът не свиква ли с помощни средства да се предизвикват естествените нужди? И примерно да ти се изнежи стомахът и без хапчета, чайове и т. н. да не може да се справи? Не искам да съм зависима от разни илачи, а само малко да си раздвижа червата заспали... #2gunfire

# 11
  • Мнения: 3 537
Да,свиква организъма,не е хубаво да се приемат продължително време такива хапчета,чайове и там подобни.Но нередовния стомах е свързан и със самата храна която приемаме.Ето например аз когато по-често ям супи,манджи,кисело мляко т.н имам редовен стомах и няма проблеми.Трябва да се пият и повече течности.Обаче удариш ли го на сандвичи и повече полуфабрикати и печени неща за ядене,при такъв чувствителен стомах забрави да ти е редовен.

# 12
  • Мнения: 97
Май ще си купя това чудо щом казвате че нее гадно,че вече съм се видяла в чудо, пък и съм на диета от 4 седмици може да ми помогне за нея.

# 13
  • Мнения: 271
 Аз съм така вече повече от 10 години и това, което на другите помага, на мен - не. Отскоро обаче  ВСЯКА сутрин пия на гладно (още със ставането) 500 мл ГОРЕЩА вода (дори и повече, ако можеш). Повярвай ми има наистина ефект, освен това прочиства и организма. Препоръчвам ти да пробваш този метод, преди да си купиш лекарства, но трябва да си редовна! Понякога, когато не съм си в къщи няколко дена, пия чай от сена. Той е най-безобидния и с много добро действие, тъй като се препоръчва за бременни и кърмачки. Успех! Peace

# 14
  • Мнения: 2 596
ХУСК?!!!
Нищо друго не ми действа толкова добре като Хуска. Не се пристастявам и не ми прималява от ниско кръвно, което ми се е случвало със Сената.

Общи условия

Активация на акаунт