Спално чувалче за палатка

  • 746
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Попаднах на ТСМ-ските чували детски и ми хрумна, че нямаме за лятото чувалче за бебка за палатката. Понеже съм ограничена в обикалянето по магазини, моля, кажете ми, има ли мънички чувалчета за деца над годинка-две?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Какво представляват тези чувалчета за палатка на ТСМ?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 242
Не става ли чувалче за спане? newsm78 На Петър Щерев съм гледала има различна големина, с/без вата, ръкави...

# 3
  • Мнения: 470
Да, аз съм купувала туристическо спално чувалче от магазин Стената. Италианско е и съм много доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
Би ли ми казала къде се намира магазина и колко горе-долу струва чувалчето?
Иначе това на ТСМ не е туристическо а е такова за спане вкъщи - без ръкави, нещо явно не съм се изразила правилно, щом има толкова въпроси. На мен ми трябва такова с качулка - да е покрита и завита отвсякъде.

# 5
  • Мнения: 470
Струваше 80лв на Ферино, Италия.
Адресът е ул. Братя Миладинови 5 ( срещу Немската гимназия ).

# 6
  • Мнения: 35 891
http://www.stenata.com/

имам за каката, наш тати го донесе от Чехия, но още й е доста трудно да спи в него, макар, че го ползва от 3 години - стряска се, когато се усети ограничена и се буди  Naughty

за бебата май също ще трябва да помисля  Thinking

# 7
# 8
  • Мнения: 35 891

леки са, не стават за спане на открито, т. е. в палатка

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
О.К. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 121
Мдааа, май ще трябва да пообиколя магазините пролетта. Благодаря на всички!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А ние с таткото си имаме два заципващи се на Ферино и сега малкия трябва да спи в отделно......много ще му е кофти...мерси за темата...и ние трябва да купим

# 12
Da naistina na Petar Shterev 4uval4etata sa mnogo hubavi i ima vsiakvi- i s rakav i bez rakav s vata i bez vata i liatni Moje da gi vidite v spisanie 9 meseca- kam kraia ima snimki na tehni produkti.Osven tova imat i internet stranica www.vip-baby.com. Spalnite 4uval4eta sa  mnogo udobni i ne samo za palatka , ami i za razhodki s koli4kata- po-udobno e da oble4a malkata v edno 4uval4e vmesto da ia uvivam v odeala i zavivki i da se otviva postoianno.

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 992
В ТСМ има едни много плънти /като пълни с пух са/ мисля че ще са подходящи и за палатка ръст 89-110. Цена 8 лв.
Е нямат ръкави и качулка, но те все пак са предназначени за вкъщи , а и с малкодете на палатка при 0 С няма да ходим!

Общи условия

Активация на акаунт