До кога преварена вода?

  • 1 213
  • 25
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета,
дъщеричката ми става на една година след 2 дни. До сега преварявах водата за пиене всеки ден, смятам да мина вече на изворна. А каква е вашата практика?

# 1
  • Мнения: 109
Спокойно можеш да смениш преварената вода. Достатъчно големи сте.

# 2
ох, да, и аз се чудех за същото, ние сме в Девин, тук водата е хубава и много се чудя дали да продължавам да преварявам. И как става преминаването към други води - както към нови храни, или рязко? Чешмяна, или някоя от минералните...?

# 3
  • Мнения: 1 883
И аз съм преварявала до годинка и после редувам изворна , минерална , чешмяна Hug

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз от 6 мес. възраст минах на изворна, но редувам с преварена. Не бързай с чешмяната, не е сигурна. bye bye bye

# 5
  • Мнения: 997
Преварявах водата до 9 месечна въэраст. Мужду другото в едно ръководство /с включено в заглавието името на д-р Спок, но от друг автор/ четох, че децата трябва да пият чешмяна вода, защото флора e полезен за зъбите. Голяма глупост. В България водата се хлорира, а не флорира както е в САЩ.

# 6
  • Мнения: 8 505
Преварявах водата го 8.месец.Сега давам слабоминерализирани води (но не с изкуствено добавени минерали като Кинли).

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
До 7 мес. преварявах водата и оттогава сме на Девин -розов етикет.

# 8
  • Мнения: 1 107
Нашата педиатърка каза до 1 годинка, така че спок  Simple Smile

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
и аз смятам след един месец да започна с изворна вода; давай Peace

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Спокойно можеш да смениш преварената вода. Достатъчно големи сте.


 Peace

# 11
  • у нас
  • Мнения: 660
Аз до 8 месец преварявах водата,от тогава пие от тази,която пием и ние--от кана с филтър Брита

# 12
  • Мнения: 1 014
Ние също скоро станахме на годинка и аз реших - край, големи сме вече - минахме на непреварена, филтрирана през "Брита" чешмяна вода.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спокойно можеш да смениш преварената вода. Достатъчно големи сте.
Точно Peace

# 14
  • Мнения: 535
 PartyИ аз я преварявах до 1 год.Според мен спокойно можеш да минеш на изворна или минерална!

Общи условия

Активация на акаунт