За децата които не живеят с вас?

  • 922
  • 7
  •   1
Отговори
 WinkЗдравеите искам да кажа на всички татковци които не живеят с детето или децата си :
Моля ви опитаите се да взимате и да обръщате внимани е колкото се може повече на тези деца  Praynig
те ви обичат страшно много и имат ОГРОМНА нужда от вас.  Казвам го защото знам че повечето бащи в такова положение много се дразнят на бившите си или на тъщите Wink а може и на двете и по тази причина избягват да се обаждат на детето и с времето това започва да се случва все по-рядко и по-рядко и става много тъжно Cry Много е "гадно"когато баща ти не ти се обади и за рожденият ти ден Cry
Моят приятел има дъщеря на 4г. ние живеем заедно от както тя е на 2,5г и я взимаме всяка седмица аз много я обичам и се разбираме чудесно  Grinningнадявам се винаги да бъде така 

Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 15:42 от milllena

# 1
  • Мнения: 194
 Здравей milllena, напълно подкрепям мнението ти! Радвам се, че се разбирате добре с дъщеричката на приятеля ти!   bouquet  Браво на теб и на него, а и на майката на момиченцето, че сте съумели да запазите тези отношения и да имате такава връзка с детенцето ...  Това наистина се случва рядко, особенно и в ситуацията в която сте вие.  Тъжно е , когато бащата "забрави" собственото си детенце .. темата ми е болна поради няколко причини ...

 Поздрави и леко бременеене!  pregnant

# 2
И аз съм на същото мнение,но когато бившата не го пуска кажете как да стане? Cry

# 3
  • Мнения: 388
Много ми е болна тази тема.Няма да обеснявам много.Аз съм дете на разведени,виждала съм баща си само веднъж.Скоро той почина без да имам възможноста да го познавам. Някои хора, даже попречиха да отида на погребението му.Винаги съм го чакала и обичала,и въпреки,че съм отгледана от друг човек,Моят баща ми липсваше.Сега още повече!
nia_baby ,сигурно е трудно,но детето ти трябва да те познава.Никога не се отказвай,каквото и да ти казва бившата.Ей,не ги разбирам такива хора.Какво е виновно детето,ти не искаш да видиш нея,а него.Тя не се разбира с теб,а не то.От къде на къде ще го лишава от баща.
Спирам,защото много се разпалих и не искам да обидя някого заради собственните си преживелици.
Желая ви щастие!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Абсолютно сте прави! Децата на разведени родители имат дори повече нужда от този, с когото не живеят, отколкото останалите деца. Мъжът ми има син от първия брак и го вземаме всеки уикенд. Детето е толкова щастливо у нас, обожава баща си и се гордее с него. Наша съседка също има син от първия си брак и момчето също обожава баща си и чака с нетърпение срещите с него.
За съжаление има и мъже (няма да ги наричам бащи), като бившия съпруг на зълва ми, които не само не вземат и не се грижат за децата си, но и не се обаждат и се крият Close Момичето вече е на 11 години и разбира нещата - не можете да си представите с каква мъка в очите казва "Тоя не ми е никакъв - не ми се обажда, не се интересува от мен..." А колко пъти е плакала за него, докато стигна до този извод....
Много е гадно.
Но, всичко на този свят се връща, така че трябва да сме силни и само да чакаме момента на истината!

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
WinkЗдравеите искам да кажа на всички татковци които не живеят с детето или децата си :
Моля ви опитаите се да взимате и да обръщате внимани е колкото се може повече на тези деца  Praynig
За моя баща е твърде късно. И да ми се обади, едва ли ще му обърна внимание.

# 6
  • Мнения: 388
gramii ,имам познат при който нещата стоят по почти същия начин.Съжалявам за хора като вас,хора които се стараят и въпреки това са отблъснати и ги използват материално.Надявам се един ден децата ви да могат да преценят нещата.Сигурна съм,че ви обичат.Продължавай да настояваш за срещи с тях,ти си им нужен,каквото и да ти струва.Успех.

# 7
  • Мнения: 1 311
Нашият татко има син от първия си брак. Разликата им с нашето дете е 5,5 години. Взимаме го всяка седмица, сега по Великден два от трите дена беше с нас, водили сме го на почивка с нас.

Обаче, разведени мами - вие защо толкова трудно давате децата си на бащите им? Защо всяко взимане е с много уговорки? Не можете ли да приемете, че бившите ви съпрузи имат свой живот, ново семейство, деца?

В началото беше забранено да води детето вкъщи, после не даваше да му се каже, че си има братче, последната неотпаднала забрана е да спи вкъщи. Не мога да разбера - може да дойде с нас на другия край на България, да спим всички в една хотелска стая, но вкъщи - НЕ и НЕ.

Общи условия

Активация на акаунт