kak e s menstrualnija cikal sled sekcio i karmene

  • 986
  • 5
  •   1
Отговори
Znachi az rodih s operacia i bebeto mi e na 3 meseca i se karmim,no neznam problem li e  tova, che do dva meseca sled operacijata bjah s karvene ,koeto tu spirashe tu idvashe sprja i poveche ot mesec nishto.   newsm78

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всичко звучи нормално.
При много жени лохиите продължават дълго - при мен и двата пъти си бяха по 2 месеца. В зависимост от начина, по който кърмиш (ако си на поискване, без да махаш нощното хранене и да заместваш хранения, когато започне захранването), може да не ти дойде мензис дори година и повече.

# 2
  • Мнения: 1 883
Абсолютно но рмално .Аз кървях до към 3 тия месец Hug

# 3
Аз първоначално имах кървене около 45-50 дни. След това до края на третия месец имах едно две слаби прокървявания, които не знаех да ги броя ли за мензис. Гинеколожката ми каза, че докато кърмя ще е така. В края на третия месец Аничка се отби и на два пъти ми дойде нормално.  Сега сме в края на петия месец и нещо ме притеснява. 14 дни след последния мензис (цикълът ми е на 28-30 дни)започнах да кървя много слабо, после малко по-силно и така до днес, т.е. вече 12 дни. Както изглежда ще продължи и още. Чудя се нормално ли е? Май ще трябва да посетя чичо доктор. Впрочем гинеколожката ми каза, че възстановяването след раждане трае около 4 месеца.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Аз кървих 40дни.После от раз цикъла ми стана нормален като преди на 28-30дни,а кърмих до 6 тия месец на режим

# 5
  • Мнения: 2 959
При мен кървенето продължи около 45дни. В момента се кърмим доста усилено и вече 17мес. нямам цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт