Коя е най-удобната количка?

  • 2 051
  • 38
  •   1
Отговори
Здравейте,мами preggo Моето бебче ще се роди в началото на месец юни и се чудя каква количка да му купя.  Rolling Eyes Помогнете ми в избора, моля ви 1strollerЖивея на третия етаж и асансьора ни е малък, а се очертава да родя със секцио. Цената на количката  няма значение, важно да е удобна и лека. Предварително ви благодаря.  bouquet Hug

# 1
Здравей Инес количката която ние имаме е Quiny Buzz.Страшно е удобна.Имам момче на годинка и 6 месеца и мога да кажа че това е ной-добрата пукупка която съм правила за бебо.Той много си я обичка и често подремва там.Ние сме на четвъртия етаж в панелен блок с малък асансъор и аз също родих със секцио.Много бързо се въстанових.А с тази количка нямам никакъв проблем с килограмите й.

# 2
Е и аз родих със секцио,затова ми трябваше удобна и лека количка.Малкото ми съкровище се роди на  7 април а ние още не бяхме купили количка.Веднага пратих таткото да купува Quiny Buzz.Като я видях колко е сладка направо се влюбих в нея.Малкото ми момиченце си има страхотна количка.Но нашето бебе се очакваше юни и сестра ми искаше да ми направи подарък и купи Quiny Spedy без да знае че вече имаме Buzz.Така имаме двата най-шикозни модела ва 2005 година.Те имат страхотни предимства:Buzz е страшно лек много удобен и страшно практичен.Единствения недостатък е че няма торба за багаж от доло но от производителите разбрах че през април вече ще имат.За Spidy мога да ти кажа апсулютно същото.

# 3
  • Мнения: 5 228
Е т'ва вече е голяма смешка.

# 4
  • Мнения: 6 039
НЕ Е СМЕШНО! smile3534
QUINNY BUZZ IS NUMBER ONE!!!!
 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

# 5
  • Мнения: 4 195
аз пък съм със най обикновенна количка от Илиянци - на фирма Мони е.
шарена е, с единични гуми е, с три нива - легнало, полулегнало и изправено. с кошче отдолу.....................друга по-удобна, практична и здрава количка колкото моята невидях у никоя дружка. и всички много ми завиждат за нея. защото повечето мами около мне се изръсиха за супер скупи и модни колички....и сега не могат до магазина да идат с тях без мускулна треска. да не говорим че е мечта недостижима да си ги съберат в колите. а моята влиза навсякъде Laughing Laughing Laughing Wink

# 6
  • Мнения: 4 187
И според мен най - удобната е QUINNY, но не BUZZ а SPEEDI SX  Mr. Green!

# 7
  • Мнения: 6 039
И според мен най - удобната е QUINNY, но не BUZZ а SPEEDI SX  Mr. Green!


АААААААААААААА
нека не се караме. BUZZ!!!нека да е BUZZ! smile3512 smile3512 smile3512  love001 smile3534

# 8
  • Мнения: 2 768
Спииди! smile3514Спиииди! smile3514 Спииди! smile3514

 rotfImbo

# 9
  • Мнения: 5 228
Смешката не е, че Куини са хубави колички, а че с първите 3 постинга някой си прави добнопробна рекламка. Иначе количките са супер.

# 10
  • Мнения: 1 327
триколка на ТСМ!!!!!!!!! определено ми е по-удобна от тази на куини  smile3534

# 11
AZ SASHTO IMAM SPIDI I SAM MNOGO DOBOLNA.LEKI4KA E I MNOGO YDOBNA ZA BEB4O.LOSHO E SAMO 4E NIAMA PREGRADA OT PRED.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Сменете заглавието на Тук е фен клуба на Куини Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 039
Спииди! smile3514Спиииди! smile3514 Спииди! smile3514

 rotfImbo


ти откога взе да разбираш от колички. Тъй като гледам от снимката, голямата ти дъщеря още носи малката на ръце smile3534 smile3508

# 14
  • Мнения: 6 039
Сменете заглавието на Тук е фен клуба на Куини Mr. Green

Темата да се смени ама да е Buzz ili Speedi
само че той отговорът е ясен:
BUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
speedi  ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2

Общи условия

Активация на акаунт