За коланите на летните колички

  • 589
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 653
И аз в момента съм на тема лятна количка, та се чудя дали да търся такава с колани и през раменете или няма нужда от тях? Питам се, защото ако детето така и така иска да става, то ще реве достатъчно много, че да си постигне своето. От друга страна сегашната ми комбинирана количка е без такива колани, та зор виждам като реши да се изправя - нищо не я спира и накрая се прибираме (засега все още не може да ходи, но е въпрос на дни до месец да се научи). Споделете вашия опит и виждане по въпроса   Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 293
По мое мнение, щом детето ти е буйно, по-добре вземи такава с колани през раменете  Peace

# 2
  • Мнения: 3 042
По мое мнение, щом детето ти е буйно, по-добре вземи такава с колани през раменете Peace

 PeaceМоят син също доста се надига в количката и съм си купила лятна количка с колани през раменете.
Комбинираната ми количка беше с колан само през кръста и веднъж малкия се надигна и щеше да падне.

# 3
  • Мнения: 8 505
По мое мнение, щом детето ти е буйно, по-добре вземи такава с колани през раменете  Peace

И аз мисля така Peace

# 4
  • Мнения: 2 323
И аз съм за количката с колани през раменцата. Колкото и да беснее, ако не мога да я нося, поне протестира отвътре. Йоанка ходи вече от повече от месец, но изобщо не разчитам на това. Naughty А на столчето за хранене е само през кръстчето и между крачетата и колкото и плътно да е, ако реши, че не й се седи вече си излиза сама. Добре, че съм при нея винаги, защото може да си тупне с надолу главата Confused

# 5
  • Варна
  • Мнения: 119
От личен опит ти казвам, че при по-буйните деца тези колани са задължителни

# 6
  • Мнения: 10 758
И аз съм ЗА такива колани.Ще си много по-спокойна.

# 7
  • Мнения: 5 228
И аз съм на вълна лятна количка в момента и съм решила не само да има колани през раменете, но и задължително преграда отпред, защото ще возя акробат.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 653
Благодаря много за отговорите. Ще взема значи с такива колани, че да ми е мирна главата   Mr. Green   А Фукла ме замисли с тази табла сега....  Rolling Eyes   коланите няма ли да са ви достатъчни?   newsm78

# 9
  • Мнения: 5 228
Абе за по-сигурно. Примерно като я сложа в столчето за хранене без табла, веднага започва да прави едни акробатики, с таблата си е друга работа. Но зависи от детето.

Общи условия

Активация на акаунт