Диета със лимони!!!

  • 961
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
#Crazyнякой спазвал ли е тази диета и какъв е резултата.Започва се със 1лимон на ден до 7 и след това във обратен ред.Като тази течност се разрежда със малко вода и се пие до  11ч на обед Embarassed Rolling Eyes

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А за ядене какво?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
 Partyхапваш нормално като отбягваш пържено и слатко  #Crazyи тестяно  newsm44аз съм сега на 4 лимон и не знам още дали има ефект newsm78 smile3515

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами то като избягваш пържено, сладко и тестяно няма ли да си отслабнеш и без лимони да ти вкиснат настроението до 11ч. Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Eto ti 18 странички с въпросната диета.На мен лично ми подейства страхотно, нямах никакъв апетит, докато ги пиех Peace

# 5
  • Мнения: 410
Да се обадя като компетенция която е спазвала тази диета Joy
Аз съм я спазвала,но знам че не се пие до 11 часа Naughty Ефекта ми беше минус 4 кг newsm44 макар че не очаквах да стане.Започнах я на шега,но взех че свалих малко goodscale
Успех и дано подейства при теб  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
колко време може да се пият лимоните  bouquetразбрах че има някакво почивка но колко.И колко килограма свалихте.Там има една която е със кисело мляко да се пият лимоните #Crazyможе ли
 Praynig

# 7
  • Мнения: 5 391
Обезателно ще я пробвам Peace

# 8
# 9
Ако не помогне, няма и да навреди. За този грипен период е много подходяща. От утре започвам!

Общи условия

Активация на акаунт