Притеснена съм

  • 971
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
В начолотона 8мия месец съм, от доста време ми тече коластра, но сега при смяна на бельото забелязах, че има петно от кръв примесено с коластра, случкава ми се за първи път, от какво може да е?

# 1
  • Мнения: 27 524
Отиди на лекар!

# 2
  • Мнения: 832
За коластрата съм чела че е нормално, но за кръв - да не би да си ги разранила с нещо гърдите.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако не те болят, няма да се притесняваш. Може нещо да си ги разранила, както ти е писала Бубс, но все пак се обади на личния си лекар, за да не се притесняваш излишно!

# 4
  • Мнения: 5 103
Не съм я наранявала с мек сутиен съм, не е много количеството кръв, сега я стискам и нищо нетече, мисля ако пак протече да отида на лекар, но се чуда от какво може да е newsm78

# 5
  • Мнения: 955
най-малкото - попитай генеколога  !

# 6
  • Мнения: 1 464
Щом вече не тече може наистина да си ги раздразнила нещо,моите зърна бяха толкова чувствителни през бременността че в сутиена си слагах подплънки за кърмачки/да не ми се допира зърното/още от 7мия месец.Ако те притеснява все пак,врътни един телефон на Джи пито Wink

# 7
  • Мнения: 535
 Thinking За коластра е нормално,но за кръв не съм чувала преди.Ако пак ти се появи по-добре говори с лекар!

# 8
  • Мнения: 2 732
Консултирай се с лекар !Аз също имах като кръв но по -бледо  и ми казаха че е нормално .

# 9
  • Мнения: 5 317
Обезателно се консултирай с лекар.

Мисля,че зърната са ти  много чувствителни.

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Веднага на лекар!!!
Не се шегувам, на мен ми се случи същото - не обърнах внимание и резултата беше, че не можах да кърмя бебето като се роди Cry.

# 11
  • Мнения: 3 537
Не съм чувала за кръв Rolling Eyes
Лекар веднага!!!

# 12
  • Мнения: 209
Защо поне не се обадиш на твоята генеколожка за да я попиташ - сидурна съм че тя най добре може да те успокои
Успех !

# 13
  • Мнения: 5 103
Обадих се и попитах, доктора каза ако се повтори да му се обада и на преглед да хода.

# 14
задължително се консултирай с гинеколога си!

Общи условия

Активация на акаунт