Добър фризьор от Пловдив

  • 11 067
  • 17
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Хайде сега красавиците от Пловдив, които списват тука, да ми препоръчат някой много добър фризьор baby_neutral. Сега да кажа за какво ми е Grinning - имам доста дълга коса, права, на много леки пластове, без бретон. От както родих обаче /вече 1.2 год./ нещо не ми седи добре на лицето косата, т.е. не ми отива. И искам да променя нещо - дължина, форма или друго Thinking, но да не стане от ефек - дефект и за това ИСКАМ добър стилист пъъъъък, сега, веднага, на момента Laughing Laughing....айде, чакам момичета.
 П.П. Няма значение къде се намира, цени, пол и т.н. , само да е от града. Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 047
  На иван асен - улицата на пловдивския университет. Момичето се казва Тони. На салона пише Дантони.
Ако ходиш да я поздравиш от Наташа.

# 2
  • Мнения: 3 259
Станимир от салон "Дива", адресът е ул. "Данаил Николаев" 50. Наистина има усет, а и май се справя най-добре с дълги коси. Телефонът е: 642121

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
В Кючук Париж има един - Петър - печелил е няколко награди от конкурси, работи страхотно и много евтино, ако те интересува, ще погледна точния адрес.

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 17:59 от ljuboznatelna

# 4
  • Мнения: 2 047
В Кючук Париж има един - Петър - печелил е няколко награди от конкурси, работи страхотно и много евтино, ако те интересува, ще погледна точния адрес.

 Мен ме интересува, защото моята фризьорка вече ми идва далече като съм с дете. Ако не те затруднява би ли казала някакъв ориентир.

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Цецо в "MAXIMA" зад халите Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
В Кичук Париж до "Белите брези"ноа ул"Николай Коперник"има едно малко салонче,на табелата пише"Стилист Танев"-фризьора се казва Лъчо,много е кадърен.Ходя при него от 13-14години и съвм правила какволи не с косата си,но е факт,че винаги съм била доволна.Вече,даже ,не му казвам какво искам,просто сядам е той си знае...А ако не смята ,че това което си решила ,че искаш не е подходящо за теб-ще ти го каже дирактно.Работи на съвсем нормални цени.
А само да ви кажа-понеже работят двамата с жена му,не ви препоръчвам да се пробвате при нея-не че не работи добре,но не е на същото ниво.

# 7
  • Мнения: 2 032
Станимир от салон "Дива", адресът е ул. "Данаил Николаев" 50. Наистина има усет, а и май се справя най-добре с дълги коси. Телефонът е: 642121
Хе-хе, и аз него щях да препоръчам!

# 8
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
В Кючук Париж има един - Петър - печелил е няколко награди от конкурси, работи страхотно и много евтино, ако те интересува, ще погледна точния адрес.

 Мен ме интересува, защото моята фризьорка вече ми идва далече като съм с дете. Ако не те затруднява би ли казала някакъв ориентир.

Улицата е Нева, съвсем близо е до Втора градска, пресечка е на Братя Бъкстон (улицата на която е Механотехникума).Салона е на ъгъла на ул.Нева и ул.Тодор Александров.

# 9
  • Мнения: 3 259
Станимир от салон "Дива", адресът е ул. "Данаил Николаев" 50. Наистина има усет, а и май се справя най-добре с дълги коси. Телефонът е: 642121
Хе-хе, и аз него щях да препоръчам!
newsm10

# 10
  • Мнения: 7 186
Люба, работи във фризьорския салон в хотел "Санкт Петербург".
Аз съм супер доволна, а и доста мои приятелки ходят при нея.
0898/ 792239
032/ 904239

# 11
  • Мнения: 274
 Лили  във фризьорския  салон  на хотел  Тримонциум, за мен  най- добрата в този  град!0888 811 909

# 12
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Цецо в "MAXIMA" зад халите Simple Smile

и аз съм много доволна от него.

А също и "Кати стил" срещу сладкарница Бътерфлай на Златарска - там всички са добри

# 13
  • Мнения: 794
Аз не съм от този прекрасен град, но често ми се налагаше преди да ходя до там.
Позлвам "Арлет" на "Отец Паисий"  - обаче там самом за сешоар - перфектен е,  но не се подстригвай там,особено ако си решил ада направиш някаква промяна...

# 14
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Нямах и-нет няколко дена и не можех да чета отговорите ви, но сега като чета..... ами много благодаря момичета за инфото  bouquet. За Миро - от самото създаване на Дива /вече 4 години/ съм негова клиентка, те малко останаха там от първите фризьори /имам предвид, че все се сменят/, та за Миро - просто вече не ми се ходи при него. Доволна съм от обслужването му - прави ми кичури и всеки месец режем връхчета, но честно казано не проявява кой знае каква креативност. Не знам дали съм обяснила точно, но аз искам да променя нещо, което и да ми отива естествено на визията и лицето. А защо да не ходя в Арлета, аз за там се бях решила, но ме спряхте Simple Smile Simple Smile?  и наистина много мерси за предложенията, знаех си че ще помогнете Grinning  bouquet Grinning

Общи условия

Активация на акаунт