Педиатър в 3-та градска

  • 5 619
  • 15
  •   1
Отговори
Моля препоръчайте ми педиатър в 3-та градска болница.
Живея отскоро в квартала и до сега не ми се е налагало да ползвам услугите на тази болница.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 274
Д-р Гергана Георгиева!!!
Отакто се роди роди синът ми сме при нея, тя ни е личен лекар...Невероятен професионалист, много добре преценява ситуацията, не изписва антибиотици за щяло и за не щяло, но когата се налага - ДА! В извън професионален план - симпатична жена, без излишни емоции!
Ако искаш мога да ти дам телефони.....

Последна редакция: ср, 15 фев 2006, 20:33 от Godzilla

# 2
  • Мнения: 2 274
ЗАбравих да добавя, че вече 6 години съм доволна от нея!!!!Да е жива и здрава!

# 3
  • Мнения: 1 517
ДР БОЗАДЖИЕВА
от наколко месеца сме при нея но ми направи впечатление на голям професионалист,обеснява всичко,внимателна е и за сега са ми такива впечатленията от нея

# 4
Цитат на: Godzilla
Д-р Гергана Георгиева!!!
Отакто се роди роди синът ми сме при нея, тя ни е личен лекар...Невероятен професионалист, много добре преценява ситуацията, не изписва антибиотици за щяло и за не щяло, но когата се налага - ДА! Чичо ми е лекар, затова мога да й направя още по-добра оценка!
В извън професионален план - симпатична жена, без излишни емоции!
Ако искаш мога да ти дам телефони.....

Да,моля те
Благодаря още веднъж

# 5
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Мама
Цитат на: Godzilla
Д-р Гергана Георгиева!!!
Отакто се роди роди синът ми сме при нея, тя ни е личен лекар...Невероятен професионалист, много добре преценява ситуацията, не изписва антибиотици за щяло и за не щяло, но когата се налага - ДА! Чичо ми е лекар, затова мога да й направя още по-добра оценка!
В извън професионален план - симпатична жена, без излишни емоции!
Ако искаш мога да ти дам телефони.....

Да,моля те
Благодаря още веднъж
пускам ти ги на ЛС!

# 6
  • Мнения: 2 274
А! Не си регистрирана!!! Исках да ти дам и мобилния й.
9211 523 - това е кабинетътт й .
НЕчетни - следобяд
ЧЕтни - сутрин!
Успех!

# 7
Цитат на: Godzilla
А! Не си регистрирана!!! Исках да ти дам и мобилния й.
9211 523 - това е кабинетътт й .
НЕчетни - следобяд
ЧЕтни - сутрин!
Успех!

Пак благодаря Grinning

# 8
  • Мнения: 7 837
А знаете ли нещо за д-р Лора Петрова?

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
И моето дете е записано при д-р Гергана Георгиева.
Когато наближи да раждам помолих моята лична лекарка да ми препоръча педиатър за бебето. Тогава тя ми каза,че нейното дете е пациент на д-р Георгиева. Това ми беше напълно достатъчно като препоръка-щом има впечатления (предполага се Rolling Eyes ) и от другите педиатри и за своето дете е избрала точно тази лекарка.....
Оказа се, че още 2 деца в моя вход (от общо 12 апартамента) също са пациенти на д-р Георгиева.
А като впечатление-напълно споделям казаното от Godzilla.
Ето ти и мобилен телефон:0888/800263.
Но не ти препоръчвам да й звъниш директно на мобилния. Може и да ти се стори малко грубичка, каквато всъщност не е. По-добре отиди на място. Като влезеш в ІІІ градска трябва да завиеш по коридора в ляво, след стъклената врата. Тя е в 4-ти кабинет.

# 10
  • София
  • Мнения: 750
Наистина Георгиева е страхотна жена - 5 години ни наблюдава - дъщеря ми е пила само 2 пъти антибиотици.
Малко е стряскаща - имаш чувството, че не ти обръща внимание, но всъщност от прегледа тя извлича много информация за кратко време.
Е не е от типа лекари, които ти обесняват на дълго и широко, но аз съм й свикнала и й имам напълно вяра - а това е най-важно.
Живот и здраве ще наблюдава и следващото ми дете.

Успех - може вече и да си избрала лекар - но просто аз много си я обичам докторката и за това горещо ти я препоръчвам.

# 11
  • Мнения: 1 734
Аз съм много доволна от д-р Валентина Трифонова. До сега все добре се е грижила за сина ми, изписва антибиотици в много краен случяй и можеш да й се обаждаш по всяко време, ако има проблем. Можеш да я питаш за всичко , което не си разбрала и те безпокои, не се изморява да повтаря или потретва, ако е нужно. Съжалявам, че чак сега се включвам в темата, която е от 1 месец, но просто сега я виждам

# 12
  • Мнения: 4 473
НЕ избирай само д-р Стаменов!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Цитат на: Casey
А знаете ли нещо за д-р Лора Петрова?

Аз не ти я препоръчвам. Не че е нещо кофти , ама нищо особено.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт