Премахване на брадавици и бенки с лазарна епилация?

  • 2 791
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Решила съм да си махна няколко образувания /наподобяващи брадавици/ от лицето, но малко ме е шубе. Някой правил ли е такива процедури?
Спряла съм се на студио Пикасо. Там доколкото знам работят дерматолози, защото съм ходила, но само веднъж за обекосмяване на мустака.

# 1
  • Мнения: 779
dani_l , никога не съм си махала бенки, защото почти нямам. Но ще ти препоръчам , преди да прибегнеш към лазерна епилация да пробваш нещо изпитано от народната медицина. Намажи ги няколко пъти с " млякото" , което пускат клонките на смокиновия храст. Ако не ти помогне няма и да ти навреди, но на много мои познати брадавичките им буквално " паднаха" по този начин.

# 2
  • Мнения: 18 542
Най-добре първо иди на дерматолог, който не работи в студио за разкрасяване за консултация и после, ако ти каже, че няма проблем иди да ти ги махнат.

Аз имам нещо като бенка, но доста изпъкнала на едната мишница и май е врме да отида на лекар, че малко ме притеснява. Ако каже, че е ОК ще отида да я махна, че я закачам чат пат като се обличам.

# 3
  • Мнения: 2 910
Аз имам няколко брадавици на едната ръка, точно до ноктите. Горили са ми ги с течен азот, но досега ефект няма, може би, защото не си свършили работата докрай. Някъде бях чела, че е възможно премахването им с лазер, та този въпрос и мен силно ме интересува. В самото студио има ли кожен лекар, който би казал, дали става?

# 4
Според мен не мажи с смокиня защото съм чувала и лоши отзиви.На мен не ми се е налагало защото нямам ,но една моя позната имаше доста голяма брадавица на лицето си я махна като ходи на един билкар в Бургас който е доста известен ,точно с махането на брадавички,имам му тел. ако искаш ще ти го пратя.Но ако не са ти толкова проблемни защо изобщо да ги пипаш,аз лично съм много страхлива за тези неща.

# 5
  • Мнения: 7 640
иди първо на дерматолог, з-то горенето понякога може да бъде много опасно

Общи условия

Активация на акаунт