Нещо смешно което сте казвали без да се замислите

  • 14 363
  • 242
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
..обикновено така тръгват лафовете в нашата къща
подсетих се за такава тема хем да се посмеем хем да си кажем кои как се е "изпускал" Simple Smile
 конкретно слу4ката е в4ета и казвам на гостите си .. искате ли "зелен кекс" (защото опаковката е  зелена ). ве4е втори ден мъжо ме бъзика да му дам "зелен кекс"  - което на него му прозву4ало като " мухлясъл кекс"
имам  и други " реплики"  но сега не се сещам Simple Smile
 ... една на баща ми... в годините като се запознава с мъжо ..се ръкува с него и казва "Дон4ев, благодаря!"  #Crazy newsm78 ..е разнесоха го компанията после ..нали нормалното е "....., приятно ми е!"  -  и така си остана лаф  сред нас това " Дон4ев ,благодаря ! "
айде сега е ва6 ред Simple Smile  Wink

# 1
  • Мнения: 5 577
Редовно пред преподавателите в университета оплитам приказките ...  Blush

Немога да кажа едно нещо с правилно ударение.  Tired

Конктерно ... а сетих се - казах на един колега, че е "глупостар" защото говореше мръсотии и това остана завинаги - като лаф. Мен пък не ме кефи изобщо.

# 2
  • Мнения: 1 895
Като ученичка бях ужасно припряна, все бързах и редовно обърквах словореда EmbarassedСлучвало се е да кажа за един съученик, че е "синичък, с рус потник" вместо обратното Twisted Evil Другата идиотия беше "ръчета и крачички", вместо крачета и ръчички hahahaАма така е, който бърза езика му се връзва на фльонга Twisted Evil

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък се сещам за наш приятел, който веднъж се похвали, че много добре се нахранил с дирене и синя Laughing
ха, познайте....

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Съвсем пресен случай: преди няколко дена към 9ч. сутринта се уговаряме по телефона с приятелка за по-късно кафе, при което на изпроводяк аз и казвам: " хайде, лека нощ, до скоро".  Blush Blush Blush

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като дойдоха да ме "вземат" в деня на сватбата мъжът ми с неговите роднини, баща ми незнайно защо реши, че трябва да "изнесе реч". Без никаква предварителна подготовка, естествено. Пред всички хора каза следното:
"Добре дошли, скъпи свати! Даваме ви хубава булка, да я гледате хубаво! Да знайте!"  Joy

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Омръзнало ми е както си ходя по улицата, да ме спират и да ми тикат 'безплатни' календарчета срещу 1-2 лв, или флайери и рекламни листовки за магазини/заведения/мобилни комуникации, затова обикновено щом ме видят и се насочат към мен, ги отминавам с бърза благодарност и хич не спирам даже.
Вървя си, и един просяк ми иска пари. Без да мисля, автоматично му казвам "Не, благодаря!"... крайно много го изненадах с този подход Laughing

# 7
  • Мнения: 3 405
Аз веднъж обяснявах ка се стерилизират буркани ( със зимнина ) и слях двете думи и стана така hahaha : "Затваряш и бурканизираш" Joy

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Злуче. Опитвах де са разкажа на един приятел за зло куче, три пъти се опитвах да се поправя и трите пъти от устата ми излизаше злуче.

Деня след като убиха Доктора една приятелка идва в нас и още от врата ми съобщава " Абе знаеш ли, че Доктора умрял..." и аз: "ми хубаво, голямо важно..", тя:"Ама нали ти харесваше бе..."....."...ти луда ли си?!?!" и така се гледаме странно и учудено известно време. Оказа се, че тя говори за Доктора от Лост. (който се оказа, че все пак май не е умрял)

Приятелка се опитва да ми обясни за едно съседче нещо, но не се сеща думата мулатче...мисли, върти, суче и накрая се изцепва: "Онова бе...тип негърче..."

На Нова година кумувете ми излизат от магазина и ги посреща малко ромче с предложение да си купят бомбички. Следва отговор "Бегай от тука, ние си имаме пушка" и онова  Shocked

# 9
  • Мнения: 2 178
Почиствам си телефона със спирт и казвам на колегата до мен "Така и така съм се нацапала-искаш ли да лъсна и твоя?", при което реакцията беше  Crazy Laughing

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 524
имам една дружка, която имат в черноморец къща, която лятото дават под наем.та преди време се настаняват там едни сърби.единия се казвал небойша, и тя за да  запомни името си казала не бой се-небойша и така...излезли веднъж заедно ама тя нещо какво се омотала и ме викнала ей нестрахуйся.

# 11
  • Мнения: 1 150
Бисерите ми са адски много, винаги вързам да кажа нещо и езика ми се връзва на възел, та репертоара ми е голям
бях си харесала екек без ръкави, мой приятели ми бяха на гости, огладняха и след като приключиха с хапването, въпроса ми беше - някои ще маже ли филията с хляб щото прибирам, имах и скъфани мобувки, на булицата има влак наркоман и още много ма много ми е рано , не се сещам за повече в момента

# 12
  • Мнения: 1 150
От глупостите които сега видях че съм написала може да ви стане ясно коолко съ зле  smile3532
та да се поправя, бързам,елек без ръкави

# 13
  • Мнения: 2 047
   Влезнах в един магазин да видя космонавт за малката, но казах, че търся СКАФАНДЪР.  Crazy Не пропуснаха да ми се насмеят.

# 14
  • Мнения: 3 251
 Един приятел идва до  нас ,точно след закуска . Бях правила пържени филийки и аз го подканям да закуси, защото бяха останали само 2. А мойто  мъж ,след повторната покана към госта от моя страна, се изцепи:"Изяж, поне едната, де!Да не ги хвърляме!"

Общи условия

Активация на акаунт