Някой знае ли нещо по въпроса...

  • 904
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Момичета на мъжки рожби наясно ли сте и дали сте се сблъсквали с болезнено уриниране при момченцата? Cry Синът ми е на 1г и 4 месеца и от снощи е направо ад вкъщи  Sad ,когато му дойде време да пиша.Почва се едно извиване,едни чупки в кръста и не мога да разбера от какво може да е това.Той по принцип през деня си е на тоалетна,а памперсите са ни само за спане.Обадих се на лекарката и и обясних ситуацията и тя каза че може да е цистит или някакво възпаление,но каза че трябва да направим утре изследвания на урината,ама аз до утре ще се побъркам от мислене.Когато се изпишаме така с рев и борби после си е спокоен и си играе и така до следващото пишане. Cry Дано да не е нещо сериозно.Иначе чурчето не му е нито подуто или зачервено -няма такова нещо.

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
направи му отвара от смрадлика, или ако нямаш, разтвори калиев перманганат, ама да е много блед разтвор!!!!!!!!!!!!, бледо, прозрачно розово, и натопете пишлето за 10 мин. (или в смрадликата, или в този разтвор).
ако има някакво повърхностно възпаление, ще го успокои.
След изследване на урината ще може да се каже какво му е и дали ще мине само с такива бани, или ще трябва и нещо друго.

# 2
  • Мнения: 1 731
Още утре ще взема или смрадлика или калиев перманганат,ама колко пъти на ден се правят тез промивки и знаеш ли от какво се получава това? Cry

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Цистит и др. възпаления често се причиняват от чревни бактерии, попаднали в пикочните пътища. АКо възпалението е само в областта на пишлето, не е страшно, и се оправя наистина само с промивки. Серизоно става само ако отиде към бъбреците. Промивка 3-4 пъти на ден е достатъчно. Би трябвало още първата баня да даде резултат, ако причината е тази.
Ако е нещо по кожичката, одраскване, издърпване и тн, пак би трябвало да го облекчава.

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
и моя имаше подобен проблем, но беше външно. Киснех го целия до кръста в лиген със смрадлика, после се мажеше пишлето с някакъв антибиотичен крем дето лекарката изписа.

# 5
  • Мнения: 1 731
Благодаря ви ,момичета! Simple Smile
Малко се поуспокоих-то утре ще се види де какво е,ама се надявам да не е сериозно.
Всичко добро ви желая!!!

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 249
Тони здравей. Твойта приятелка от Балчик съм. Съжалявам, че малкия Давид има проблеми. Опитай да му правиш компреси с риванол на чурката или с по-гъста отвара от лайка. Ако е от някакво външно възпаление ще помогне. Също като реши да пишка му топвай чурката в чашка със Смрадлика или калиев перманганат. Така поне по-малко ще го боли в момента на пишкането.
  Дано да е нещо само възпаление външно, че по-лесно минава. Иначе не ви мърдат антибиотици. Кажи как сте след прегледа и изследванията. Много поздрави от мен и Райчо и бързо да се оправите.

Общи условия

Активация на акаунт