Цвят "червена мед"

  • 759
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!  От доста време се опитвам да намеря боя с медно-червен цвят, но не мога да намеря точно това, което търся.  Знам, че повечето от вас са експериментирали в сайта на Арома. Та там от каталога на боя Fara има точно такъв цвят какъвто искам, но пък тази боя доколкото знам отдавна не се произвежда. Дано не е нахално (предварително се извинявам), но има една дама с ник Nuni, която е с точно цветът който искам и страшно ми харесва. Ако дамата чете, би ли казала марката боя и точния цвят? Или пък вие знаете ли как мога да намеря такова медно червено. Все попадам на някакви измислени такива цветове, от които ставам ярко червена.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 370
При мене този цвят се получава с ЛОНДА ПРОФЕШЪНЪЛ ВОЛКАНо. Само и единствено с нея постигам желан резултат-аз имам много тъмна основа иначе. Ако искаш да видиш как стои-мога да пусна снимка? Thinking

# 2
  • Мнения: X
За боята Fara - току що гледах рекламата и по телевизията - явно са започнали пак да я произвеждат. Потърси в магазините.

А защо не отидеш при фризьор и да ти каже какъв цвят/марка да вземеш и да отидеш да те боядиса. Те си имат разни трикове за докарване на цветовете.

# 3
[. Ако искаш да видиш как стои-мога да пусна снимка? Thinking]

Да, ако можеш пусни снимка.

# 4
[. За мен това е "червено медено".]

Да почти същото е. Кой номер се води боята?

# 5
  • Мнения: 5 370
Ами това е ЛОНДА ВОЛКАНО 445-новата номерация мисля, е 6/52...не съм много сифгурна де. Около 10 лева е.
Само да предупредя-моята основа е мнооого тъмнокафява. Не знам каква ти е естествената коса-така че.....попитай все пак и фризьорка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 787
За боята Fara - току що гледах рекламата и по телевизията - явно са започнали пак да я произвеждат. Потърси в магазините.

А защо не отидеш при фризьор и да ти каже какъв цвят/марка да вземеш и да отидеш да те боядиса. Те си имат разни трикове за докарване на цветовете.

Боята Фара на Арома е съвсем нов продукт, от седмица е на пазара, дори не всички магазини са я заредили. Засега няма, естествено, отзиви дали е добра, рано е да се каже.

Инфото е от "кухнята"  Wink

# 7
  • Мнения: 436
Предполагам че разбрах какво търсиш. Наистина не е често срещан цвят. Така наречения купфър е това. Виж ако намериш на Schwarzkopf Poly Color Revital. Цветът е есенно червено ( Herbstrot)N 477. И самата боя е хубава с колагенен пълнител на косъма. Нe е интензивно червено ,а   към оранжевото мек цвят е. Виж на търсачката на Poly Color. Съжалявам че не мога да ти го покажа цвета.

Общи условия

Активация на акаунт