POMO6T ZAPEK

  • 918
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Цитат
ot 5 dena ne e akal opitvah vsi4ko .Kak se kazvat tezi sve6ti za zapek.  blagodaria

от 5 дена не е акал опитвах вси4ко .Как се казват тези све6ти за запек.  благодаря

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 20:14 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 781
Кърмиш ли или е на адаптирано мляко.Ако кърмиш внимавай и ти какво ядеш.Има едно сиропче дуфалак, ама като гледам много ти е малко детето.За такива свещи не съм чувала.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 857
Свещите са БИЗАКОДИЛ,но са за деца над 6г.Нашият педи ми позволи да слагам на малката от двегодишна,но по една трета или половинка.Аз обаче ще ти дам друг съвет ако позволиш.Дъщеря ми е с лениви черва.Пробвала съм всичко,ама всичко де що има,докато не открих този чудодеен плод киви,По две кивита на ден и проблема е решен.Много ни помага и Активиата.Желая ви успех.

# 3
  • Мнения: 1 214
ot 5 dena ne e akal opitvah vsi4ko .Kak se kazvat tezi sve6ti za zapek.  blagodaria
По точно какво си опитала?И колко голямо е детето?Въвеждана ли е нова храна и каква?

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 19:38 от PrincesaDundesa

# 4
  • Мнения: 323
Marina 1 не се шашкай. Ако сте на кърма няма проблем. Имах такъв случай на 5 месеца. Бяхме само на кърма и 2 пъти се изходи чак на 5-тия ден. Кърмата се усвоява 100 % и може да няма ако. Може обаче и да не му стига кърмата - тогава също понякога няма ако. Наблюдавай детенцето и забележи има ли белези да му е зле /да е подуто/ или да не му стига кърмата. При мен се оказа, че бебо не си дояжда. Започнах да го дохранвам със шише /пак с кърма/ и почна да ходи по 2-3 пъти на ден. Успех  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 9 857
Сега видях,че детенцето е малко,не давай киви в никакъв случай,още по-малко свещички.Според мен трябва да попиташ педиатъра какво е разрешено за тази възраст.

# 6
  • Мнения: 323
Добавям, че не е хубаво да му помагаш. Веднъж - да, но при често изхождане с чужда помощ /свещички или сапунче/ се стига до мързеливи черва и после все така трябва /така поне каза нашто педи/
Стискам палци Grinning

# 7
  • Мнения: 984
аз давах Дуфалак сиропче за бебета когато беше на 3м. и то само веднъж, не е привикнала и сега си ходи нормално, но все пак педиатрите са за да се консултираме с тях от време на време

# 8
  • Мнения: 3 042
Не си написала с какво храниш бебчето.

Ако кърмиш може да не му достига храната. Моят син така започна да ака на 5 дена през 2м, а в последствие се оказа, че нямам достатъчно кърма. След като започнах да дохранвам се оправи. Така беше при нас, но не искам да кажа ,че и при вас задължително запекът е заради това.

Ако хапва АМ може да е от млякото. Консултирай се с педиатъра ти при запек може да даваш АМ "ФРИЗОВОМ".

Аз съм против даването на каквито и да е лекарства на толкова малки дечица.

Общи условия

Активация на акаунт