Кога да започваме прегледи при зъболекар?

  • 757
  • 4
  •   1
Отговори
Моята дъшеря е на 4 годинки- редовно си мием зъбките, но наблюдавам, че на задните зъбки има нещо черничко и не се маха- дали има проблеми и трябва ли да я водя на прегледи? Моля ако някой нещо знае да ми каже и дали е проблем ако въобще не я заведа и изчакам просто да й се сменят зъбките???  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 525
Аз бих те посъветвала да я заведеш.Задните зъбки се сменят чак към 12г така,че ще и трябват здрави.На преглед профилактично можеш да я водиш  веднъж годишно,не е страшно стига да намериш добър зъболекар.Много е важен подходът му към детето за да се чувства то добре.Ако имаш нужда от координати,ще ти дам на нашта зъболекарка.Тя е детски стоматолог и е страхотна, а и обстановката в кабинета и е супер.На децата им харесва.

# 2
определено искам да й избера някой добър зъболекар, понеже аз от малка имам страх от зъболекари- поради това че все на някакви гадни сме попадали. ще ти бъда благодарна ако ми дадеш координатите Simple Smileвсе пак искам детето ми да не го е страх като отиде или да трябва да я водя едва ли не насила Sad

# 3
  • Мнения: 5 525
Клиниката е Медстом.Работят със здравната каса.Др се казва Маркова.Тел 9810000. Запази си час предварително и носи задължително здравната книжка на детето.Др работи там всеки ден след 16ч.Мисля, че ще останете доволни.  bouquet

# 4
Хиляди благодарности newsm53ще побързам да се организирам и да се освободя от работа че да я заведа. Hugза теб

Общи условия

Активация на акаунт