Има чудеса!

  • 1 624
  • 4
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Мили момичета, искам да ви успокоя, че има чудеса! Понякога идват късно, но ги има!
Мои познати са заедно от студентските си години. Сега са на около 41-42 години, мисля. Не знам колко са се мъчили да имат бебе, но преди 7 години осиновяват новородено момиченце - предполагам, че вече са се били отчаяли и отказали да имат собствено, след много аборти и прочие проблеми.
Е, седем години по-късно се радват вече на свое бебе! Доколкото знам, бременността мина безпроблемно - те избягваха дори да говорят за нея, и разбираемо, като се има предвид колко трудно е станало. Но краят е щастлив.
Така че, милички, не се предавайте и още по-малко пък, не се отчайвайте!

# 1
  • Мнения: 4 399
О, разбира се, Че има Чудеса! Наша съседка забременя и роди на 43 години, след като живота и беше минал в лекарските кабинети. Накрая дори и бяха казали Че веЧе знаят какво и е и има лек за нея, но жената реши Че веЧе е на възраст на която няма смисъл да пробва и се беше отказала. И тоЧно тогава стана най-голямото Чудо в живота и.

Аз вярвам в Чудесата и в happy end!!!

# 2
  • Мнения: 4 212
нали за това живеем по леко моми4ета¬заради надеждата Grinning

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз също познавам такова семейство, което след като си осиновиха детенце...ами и си родиха след 2 години второ Grinning  Grinning  Grinning И все пак надиждата крепи света и тя умирала последна...или беше нещо такова Embarassed  Grinning

# 4
  • Мнения: 8 769
О, и аз да разкажа за подобна случка. Леля ми (сестра на баща ми) дълго време не можеха да имат деца и никой не разбра причината. Най-накрая се решиха да си осиновят дете. Още на следващата година им се роди син! Леля беше на 39г. тогава. Сега децата са съответно на 15 и 14 г. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт