За растежа на косата?

  • 3 824
  • 39
  •   1
Отговори
По-принцип косата ми расте бавно.Как да я накарам да расте по-бързо?Много искам коса до кръста, остава ми още една педя- как да оскоря процеса?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 2 550
Ускоряването по принцип става...с ходене на фризьор, често! Примерно веднъж месечно ходиш да ти кръцват крайчетата. Айде не веднъж, но два пъти месечно.

# 2
  • Мнения: 7 186
Пробвай хининова вода.

# 3
  • Мнения: 3 248
По-принцип косата ми расте бавно.Как да я накарам да расте по-бързо?Много искам коса до кръста, остава ми още една педя- как да оскоря процеса?
 newsm78

Ако се поразровиш, ще намериш бол теми за продукти от сорта на Хининовата вода, Себорал Форте, Маслото на Икаров и т.н.
Аз лично използвам първите два и съм много доволна! Peace
Подкрепям и мнението на Марчето! Hug

# 4
  • Мнения: 5 315
Стимулант на Икаров+Себорал форте+Хининова вода=няма начин да не ти помогне.

# 5
Благодаря за съветите,обаче това за подстригването на връхчетата-не искам да ми пипат косата newsm45 фризьорките те са като невидели режат,режат докато ме заболи сърцето smile3514

# 6
  • Мнения: 5 315
Благодаря за съветите,обаче това за подстригването на връхчетата-не искам да ми пипат косата newsm45 фризьорките те са като невидели режат,режат докато ме заболи сърцето smile3514

Ако  косата ти е суха или нацъфтяла  няма начин.

# 7
Милост моля ви .newsm17Аз от няколко години сама си подрязвам косата. newsm10

# 8
  • Мнения: 3 248
Милост моля ви .newsm17Аз от няколко години сама си подрязвам косата. newsm10

Наде, за каква милост говориш бре пиле? Laughing Laughing Laughing
Все едно сега решаваме дали ще ти режат косата...всичко си зависи от теб; Пускаш тук тема, отправяш питане, въз основа на което получаваш отговори. От там нататък ти си решаваш какво ще правиш! Peace

И още нещо...намирам за вредно сама да се подстригваш, ако нямаш нужната квалификация. Не за друго, но нито ръката знае как и къде да пипне, нито ножицата ти е професионална! Rolling Eyes

Успех! Hug

# 9
колко пати седмично слагате хининовата вода или себорала?аз през ден някъде се мажа и веднъж седмично - стимуланта

# 10
Добре момичета ще ви слушам.  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 248
колко пати седмично слагате хининовата вода или себорала?аз през ден някъде се мажа и веднъж седмично - стимуланта

Себорала през 3-4 дни, а в останалите дни хининова вода.
Аз лично в момента карам само на Себорал, защото хининовата ми свърши и все забравям да си купя! Blush

# 12
  • Мнения: 5 315
колко пати седмично слагате хининовата вода или себорала?аз през ден някъде се мажа и веднъж седмично - стимуланта

Преди да си измия косата се мажа със стимуланта на Икаров(понякога забравям),след измиване със Себорала,а през дните до следващото миене на косата с Хининова вода.

# 13
  • Мнения: 382
Малко офф:миналата седмица бях на фризор,но имах час само за боядисване и в последния момент реших,че не е лошо и малко да ми оформи косата и му казвам,ако няма да му наруша графика да ме подстриже.Той пита"С колко?",аз му казвам "Ами 20-25 см ще са достатъчни,ама ако прецените,че не се оформя добре може и с още 10-ина см да скъсите".И той застина с гребена в ръка на едно място и пак пита"С колкооооо?!".Така че,при мен коса бол,и да режат и да остане,но за някого 35 см коса не са никак малко.
А по темата ти-обърни внимание и на това с какво се храниш,мазилата са само допълнение.При мен обикновено расте по 2-2.5см на месец и мисля ,че е достатъчно.

# 14
  • Мнения: 245
Със сигурност ще ти подейства и има голям ефект,от собствен опит знам и резултата е на лице:  вземи си шампоан с хинин на
 
KLORAN [/color]  400мл струва 11 лв.Не е толкова скъп и същевременно освен,че ръсте придобива блясък и живинка косата Peace Peace Peace  

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 02:48 от nelsan

Общи условия

Активация на акаунт