Продължително кървене

  • 6 606
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
Здравейте,
Ето че отново имам нужда от вашата помощ - мислех, че вече ще почнат да се нареждат нещата  Cry

Вече повече от 2 седмици имам кървене - първата седмица беше много слабо и то предимно сутрин. Помислих, че това  стандартното следовулационно, което съм имала често.
От миналия понеделник обаче се засили и аз помислих, че е нормалната М. Да, ама не. Към четвъртък-петък трябваше да намалее, но вместо това си остана по-силно от нормалното за тези дни. Вчера намаля значително и си помислих, че свършва и е бил просто по-дълъг месец. Днес обаче пак се засили, особено от преди няколко часа  Tired

Ще съм ужасно благодарна ако някой може да ми даде идея от какво може да е.  Embarassed
Естесвено, ще отида на лекар, но за събота имах час за редовен преглед, а ето че ще трябва да ида по-спешно сега  Cry

# 1
  • Мнения: 1 951
Освен да отиваШ на лекар не zнам какво друго да те посъветвам... Дано всичко е наред  Praynig Да не те обнадеждавам иzлиШно, но една моя приятелка така отиде на лекар zаради продължително кървене и се окаzа бременност.

# 2
  • Мнения: 1 419
Благодаря за съвета  Heart Eyes
Да, ще ида на лекар задължително. Но дотогава ми се искаше да науча дали някой е преживял подобно нещо и ако да - от какво е било. Знам за случаи когато повече от месец е продължавало, но постоянно количество - а при мен се променя непрестанно - ту е слабо, ту е много силно и това много ме тормози #Crazy

А за бременната ти приятелка звучи прекрасно, но при мен няма как да е това  Naughty Надявам се да е имала късмет след това и да не се е получило усложнение  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Ая, и аз нямам представа от какво може да е. Влязох, за да прочета. Мислех, че вече си била на лекар. Успех ти желая и кажи после какво е станало! Защо не си вземеш разтворим вит. С от 1000 мг. Много намалява кървенето. Това, естествено, не изключва ходенето на лекар.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 197
На мен ми се  е случвало три пъти досега по ралзични причини.
Първото не разбрах от какво е, накрая пих утрогестан и спря.
Втория път беше след като започнах да пия Сиофор- като ми дойде и не ми спря почти 2 месеца. Цапаше си ми, след това се засилваше и пак си ми цапаше, имаше огромни съсиреци- кошмарна история. Вече не помня какво пих тогава.
При третото беше спонтанен аборт в комбинация с един "сспециалист по стерилитет", който след като ме лекува с какво ли не ми каза, че може да е рак ooooh! Shocked.
По принцип не е добре да има такова кървене, понякога хормоните се нареждат или разбъркват, бих те посъветвала да отидеш на лекар - така ще си най-спокойна.
Успех

# 5
  • Мнения: 1 419
Мерси, Леичка   bouquet
не искам да взимам каквито и да било лекарства, защото не мога дапроследя реално какво се случва - ще предприема такава стъпка ако стане много сериозно.
А за лекаря - не съм го написала ясно  Embarassed - имам час за тази събота и ще пробвам да го преместя по-рано, но не знам дали ще мога, защото графика му е пълен  Rolling Eyes

Благодаря, Ва  Heart Eyes
Много прилича на втория ти случай  Confused Но освен пеницилинов антибиотик друго не съм пила  Tired

Ще ви кажа непременно какво е било   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 381
Aya, при мен се получи след прием на Кломид и естероген. Кървенето започна след овулация и застъпи с редовния цикъл, който продължи 2 седмици. След това всичко влезе в норма.
В този период имах хиперстимулирани яйчници + съсирек в матката. На видеозона се виждаше пълна матка с кръв, която не можеше да излезе и създаваше силна болка.
Не са ми предписвали лекарства. Само ме следяха.
Късмет

# 7
  • Мнения: X
Преди години имах такъв случай.Пих метилергобевин, вит К, вит С...Е не спря..накрая отидох на билковата аптека и ми дадоха смес от няколко билки.Спомням си само няколко: водно пипериче, червено поддъбиче, кора от върба,бял равнец..Може и да е имало още-не помня...Защо не опиташ?!

# 8
  • Мнения: 1 951
А за бременната ти приятелка звучи прекрасно, но при мен няма как да е това Naughty Надявам се да е имала късмет след това и да не се е получило усложнение Praynig

Усложнението наскоро стана на 8 години  Laughing
А при теб ако много се zасили недей да  чакаШ до събота все пак...

# 9
  • Мнения: 902
Обади се на доктора и кажи,че е спешно или отиди на място без час,няма начин да не те пуснат.
Аз съм имала едномесечно кървене преди години при прием на противозачатъчни.Не спря и като ги спрях.Пих вит К(сега мисля,че не се продава) и още нещо,което не помня,но задължително трябва да го предпише лекар.Стискам палци всичко да е наред.

# 10
  • Мнения: 1 419
Благодаря ви отново - да, днес пак се засили след снощното намаляване.
В 17.30 имам час днес - ще ви кажа после какво е станало  newsm78

  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 419
Ходих снощи - най-вероятно хормонално оркестро  Crazy. Имаше минимални съмнения за извъматочна - опровергаха се тази сутрин веднага след отрицателния тест  Hug
От утре започвам цялостно регулиране на цикъла:
1-26 ден - естрофем
16-26 ден - дуфастон

Благодаря ви за подкрепата   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 010

Aya,  за какво е това чудо естрофен?

# 13
  • Мнения: 9 074
Следях темичката ти и с радост откривам, че новините са общо взето добри Grinning Браво Ая.

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Супер. Радвам се, че не е нещо сериозно!

Общи условия

Активация на акаунт